Zarasų RK

Zarasuose atidarytas vaikų dienos centras

2017-01-25 « Atgal
2017 m. sausio 19 d. Zarasuose atidarytas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centras „Draugai“. Atidarymo šventėje lankėsi ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Zarasų Rotary klubas džiaugiasi galėjęs prisidėti prie šiam dienos centrui būtino inventoriaus įgijimo.
 
Dienos centro kiemelyje susirinkusius dienos centro darbuotojus, vaikus, jų tėvus ir visus Zarasų miesto gyventojus sveikino ne tik LR Prezidentė, bet ir Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė. Visų susirinkusių laukė spalvingi balionai bei saldžios vaišės, o puikią nuotaiką šventės metu užtikrino Zarasų meno mokyklos mergaičių ansamblis. Centrą lankantys vaikai Prezidentę palydėjo į dienos centro patalpas ir visi kartu nupiešė dienos centro „Draugai“ logotipą.
 
Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė R. Dičpetrienė nuoširdžiai džiaugėsi pavykusia švente ir pasakojo, kad jį – tik puikus įvadas į naujai atidaryto dienos centro veiklą, apimančią daugybę sričių. „Dienos centro svarbiausia funkcija yra pagalba vaikams, tačiau, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centruose į pagalbą vaikui žvelgiame plačiąja prasme ir teikiame paslaugas ne tik vaikams, bet ir šeimai apskritai. Mūsų socialiniai darbuotojai ne tik kasdien dirba su vaikais, bet ir buria tėvus, organizuoja šeimų šventes. Savo dienos centruose konsultuojame pozityvios tėvystės klausimais, reikalui esant, teikiame psichologo konsultacijas. Galbūt dėl šių priežasčių mažesniuose miestuose mūsų dienos centrai tampa tarsi kultūros židiniais, ne tik teikiančiais pagalbą labiausiai jos reikalingiems vaikams, bet ir suburiančiais šeimas bendrai veiklai. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pavyko įžiebti tokį židinį ir Zarasuose. Tikiuosi, kad ir toliau tęsime gražų organizacijos „Gelbėkit vaikus“ bei Zarasų rajono savivaldybės bendradarbiavimą iš kurio daugiausiai naudos gaus pagalbos reikalingos Zarasų miesto šeimos ir ypač jų vaikai.“ – džiugiai mintimis dalijosi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė.
 
Zarasų vaikų dienos centre „Draugai“ dirba dvi socialinės darbuotojos, o centro patalpose jau klega septyniolika 11-14 metų vaikų, kurių, tikima, laikui bėgant daugės.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę