ICC

Lietuvos Rotary International Apygarda yra įsteigusi bendradarbiavimo komitetus (Inter Country Committee - ICC) su Lenkijos ir Danijos Apygardomis.

Lietuvos-Danijos komitetui vadovauja Virginijos Kontrimas iš Kauno RK, Lietuvos-Lenkijos - Norimantas Stankevičius iš Marijampolės RK.

1930 metais Prancūzijos  ir Vokietijos Rotary suformavo petit comite, dabar Rotary visuomenėje žinomus kaip ICC (Inter Country Committee). Tuomet abiems šalims įtaką darė Pasaulinis karas, todėl reikėjo gerinti tarpusavio santykius. Rotariečiai tikėjo, kad tarptautinis tarpusavio supratimas geriausiai kuriamas per asmeninius ryšius.

Nuo to laiko pasaulyje jau turime 250 ICC komitetų, kurie skatina tarptautinį bendradarbiavimą ir draugystę. Tai nuostabi galimybė ir potencialas mūsų Apygardai plėsti ryšius, tuo pačiu turėti didesnes galimybes įvairiems bendriems projektams. Pagrindinis ICC privalumas, kad galime iš karto kontaktuoti su visomis šalies apygardomis per tos šalies ICC koordinatorių.

Inter-Country Committee su Danija pirmininkas

Virginijus Kontrimas