Institutas

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje mūsų šalyje vyks Rotary International 15 ir 16 zonų Institutas ir būsimųjų valdytojų mokymai GETS (Governors elect training seminar).

Kiekvienais metais Rotary lyderiai susiburia į Zonų Institutus pasidalinti žiniomis, užmegzti ryšius, apsikeisti Rotary International ir Rotary Fondo patirtimi. Institute dalyvaus rotariečiai iš  Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos,  Islandijos, vakarų Rusijos ir Lenkijos.

Rotary Institutas vyks rugsėjo 14-16 dienomis, GETS tradiciškai pora dienų prieš. Taip par rengiami 4 papildomi seminarai:
  • Council on Legislation Seminar
  • The Rotary Foundation Seminar
  • Membership Training Workshop
  • Public Image Seminar
Pakvietėme išskirtinius pranešėjus. Džiaugiamės, kad atvyks ir Rotary International Prezidentas Barry Rassin.
Lietuvos rotariečiai kviečiami registruotis išskirtinėmis sąlygomis!

Gavėjas: Piotr Wygnańczuk, Rotary Institute 2018
A.s.: PL 35 1090 1102 0000 0001 3546 6666
Banko pavadinimas: BZ WBK SA
Adresas: UL. Starowiejska 25, 81-363 GDYNIA, Poland
SWIFT : WBKPPLPP
Paskirtis: Vardas Pavardė (Lithuania)

Dalyvavimo mokestis: 120 eur (instituto programa, maitinimas, barbecue vakarienė penktadienį, GALA vakaras šeštadienį). Antros pusės dalyvavimo GALA vakarienėje kaina: 60 eur.
Vietų skaičius už specialią kainą ribotas.