Apie Interact

Interact yra kuriantis vertę klubas, skirtas jauniems žmonėms. Remiamas Rotary klubų, Interact klubas suteikia galimybę dalyvauti linksmuose, prasminguose projektuose ir tobulinti lyderio savybes.

Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų, norintiems kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų. Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų, norintiems kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų. Lietuvoje veiklą vykdo septyni Interact klubai. Vilniaus International Interact klubas įsteigtas 2010 m., Kauno ir Šiaulių Interact 2011m., Klaipėda AD-Astra Interact 2012m., Joniškio ir Marijampolės 2014 m. Mažeikių Interact 2015 m.

Interact tikslai:
  • Tobulinti lyderio savybes ir asmenine vertybių sistemą.
  • Būti rūpestingu ir padėti kitiems.
  • Suprasti atsakomybės vertę ir sunkų darbą.
  • Skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.

Kaip įsteigti Interact klubą:
  • Suburti grupelę jaunuolių.
  • Atsisiųsti anketas iš www.rotary.org.
  • Užpildžius su parašais išsiųsti į Šveicariją.
  • Per 3-6 mėnesius gausite patvirtinimą ir charterį.
Joks juridinas statusas nebūtinas. Rotary klubo nariai - krikštatėviai - padeda suorganizuot inauguracijos renginį.

Klubų veiklą ir plėtrą koordinuoja Interact komiteto pirmininkas Egidijus Buika (RK "Dipolis")
Kontaktai: +370 655 13134, egidijus@buika.lt