Lietuvos Interact klubai

Druskininkų ITC

Interact klubas Druskininkuose vienija aktyvius ir veiklius 15-18 metų jaunuolius. Klubas įkurtas 2017 metų pavasarį, padedant krikštatėviams - Druskininkų Rotary klubui. 2017 m. birželio 26 d. įvyko iškilminga inauguracija.

Joniškio ITC

https://www.facebook.com/Joniskis.Interact

Kauno ITC

Kauno Interact klubas yra mišrus, gyvuojantis jau nuo 2011 metų. Šiuo metu turime 14 narių nuo 14 iki 18 metų, tačiau visada laukiame naujų motyvuotų moksleivių mūsų komandoje.

Klaipėdos ITC "Į žvaigždes" (AD-ASTRA)

Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų, norintiems kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų, padėti kitiems, ugdyti lyderio savybes, skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.

Marijampolės ITC

Klubo prezidentas - Povilas Vaiginis. Klubo viceprezidentė - Monika Zdancevičiūtė.

Mažeikių ITC

Dar visai neseniai įsikūrusiame Mažeikių Interact klube šiuo metu yra nuo 14 iki 18 metų jaunimas. Klubo nariai stengiasi įgyvendinti savo misiją - padėti aplinkui esantiems žmonėms, kad pasaulis taptų gražesnis ir geresnis, tuo pačiu patys augdami ir tobulėdami. Interectiečiai...

Panevežio ITC

Pirmoji jauniausio Rotary šeimos nario organizacija Panevėžyje, kuri vienija aktyvius ir norinčius turiningai praleisti laiką 14-18 metų jaunuolius.

Pasvalio ITC

Pasvalio Interact klubas gyvuoja nuo 2017 m. rudens, o 2018-12-01 tapo oficialia Rotary šeimos dalimi. Gausus būrys aktyvių klubo narių tik įrodo, kad Pasvalyje, mažame miestelyje, yra aktyvaus jaunimo, turinčių idėjų ir siekiančių tikslų.

Plungės ITC

Plungės Interact klubas susikūrė vos prieš metus, kai aštuonių žmonių grupelė, motyvuojama Mažeikių Interact klubo paskaitos, nusprendė imtis garbingos Interact veiklos. Šiuo metu mūsų komandoje yra dvidešimt keturi nariai, tačiau mes vis dar plečiamės. Visi susitinkame vieną...

Šiaulių ITC

Šiaulių Interact klubas buvo įkurtas 2011 m., padedant Šiaulių Rotary klubui "Harmonija". Šiuo metu mus vienija penkiolika aktyvių ir motyvuotų jaunuolių. Mūsų organizacijos tikslas - prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo, tobulinti lyderio savybes ir asmeninę...

Tauragės ITC

Tauragės Interact klubo idėja gimė 2014 metų pabaigoje. Dabartiniai klubo globėjai, Tauragės Rotary klubas, subūrė iniciatyvinę grupę, kuri 2015 gegužės mėnesį buvo oficialiai inauguruota kaip Tauragės Interact klubas. Interactiečiai užsiima naudinga visuomenei, geranoriška...

Ukmergės ITC

Ukmergės Interact klubas buvo inauguruotas 2016 metų, spalio 7dieną ir yra 12-asis Interact klubas Lietuvoje. Ukmergės ITC aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, kuria projektus, kuriuos skiria aplink esantiems miestiečiams. Taip pat prisideda prie Ukmergės Rotary daromų darbų.

Utenos ITC

Utenos Interact klubas - ne pelno siekianti organizacija, remiama Utenos Rotary klubo jungia aktyvius Utenos moksleivius nuo 12 iki 18m. Klubo prezidentė - Rugilė Juozelskytė. Kontaktai - utenosinteract@gmail.com.

Vilniaus Sostinės ITC

Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui, nuo 12 iki 18 metų.

Vilnius International ITC

Interact yra kuriantis vertę klubas, skirtas jauniems žmonėms. Remiamas Rotary klubų, Interact klubas suteikia galimybę dalyvauti linksmuose, prasminguose projektuose ir tobulinti lyderio savybes.