JUDĖK PRASMINGAI

"JUDĖK PRASMINGAI" iššūkio rezultatai
 
Kaip sekasi Apygardos klubams žingsniuoti, galite pamatyti  šioje nuorodoje.
 
"JUDĖK PRASMINGAI" projekto Facebook paskyra. Apsilankykite ir pamėkite!
 
 
Lietuvos Rotary Apygardos 1462 socialinis projektas "JUDĖK PRASMINGAI"
 
Šio socialinio projekto paramos rinkimo tikslas – padėti Aušrai Garunkšnytei ir jos treneriui Linui Balsiui pasiruošti 2020 m. Paralimpinėms žaidynėms, į kurias maratoninkė Aušra jau yra iškovojusi kelialapį. Siekiama, vykdant pasirengimą joms, maksimaliai surinkti paramą išvykai į Tokijo maratoną, kuris vyks 2020 m. kovo 1 d. Šis maratonas sportininkei bus generalinė repeticija prieš 2020-ųjų žaidynes, vyksiančias rugpjūtį-rugsėjį. Be to sieksime pagelbėti rengiantis sportinei stovyklai Italijoje vasarą bei įsigyjant sportavimui reikalingą specialią įrangą.
 
Vaikščiojimas yra pati natūraliausia žmogaus fizinė veikla, tinkanti absoliučiai visiems, nežiūrint į amžiaus ribą, todėl Dipolio Rotary klubas, kaip projekto iniciatorius,
 nusprendė sutelkti ir pakviesti visus Lietuvos Rotary brolius ir seses aktyviai jungtis prie socialinio projekto iššūkio prasmingai žingsniuojant 22 mln. žingsnių (atstumas nuo Lietuvos, Vilniaus sostinės iki Japonijos, Tokijo, kur vyks Paralimpiada ir atgal).
 
Anot fizinio aktyvumo specialistų bei Pasaulio sveikatos organizacijos, norint priklausyti fiziškai aktyvių žmonių grupei, užsiimančiai aktyvia fizine veikla, rekomenduojama nueiti 10 000 tūkstančių žingsnių per dieną. Neseniai buvo atrasta, kad greitai vaikščiojantys žmonės gyvena iki 15 m. ilgiau už tuos, kurie eina palengva, skelbia braincharm.com. Ėjimas iš tikrųjų ilgina gyvenimą! Tai įrodo ir moksliniai tyrimai – judėjimas padeda apsisaugoti nuo net 40 lėtinių ligų.
 
 
Projekto ambasadorė
 
Socialinio projekto ambasadorės ir būsimos paralimpietės Aušros Garunkšnytės video kreipimasis:
 
 
Regėjimo negalią turinti maratoninkė Aušra Garunkšnytė yra tiesioginė projekto „JUDĖK PRASMINGAI“ paramos gavėja ir projekto ambasadorė. Aušra yra pirmoji Lietuvos sportininkė, iškovojusi kelialapį į 2020 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Ji yra ir pirmoji mūsų šalies atstovė moteris paralimpinių žaidynių maratono rungtyje. Lietuvos paralimpinis komitetas, kaip ir Lietuvos Rotary, siekia pritraukti kuo daugiau moterų į savo gretas.
 
Socialinio projekto įrankis - išmanioji programėlė #walk15
 
RK Dipolis rado puikiai pritaikomą įrankį skaičiuoti prasmingai nueitus žingsnius ir taip profesionaliai apjungti skirtingų miestų Rotary klubiečius bendram tikslui – tai išmanioji programėlė #walk15. Kaip patys save pristato mobiliosios programėlės kūrėjai: „Mūsų tikslas – įkvėpti Jus eiti kiekvieną dieną. #walk15 padės sekti tavo nueitų žingsnių skaičių, eiti pasirinktomis trasomis ir taip pažinti Baltijos šalis. Naudodamiesi programėle, paprastai ir greitai pasidalinsite savo rezultatais bei paskatinsite kitus judėti daugiau!“. Plačiau - walk15.lt.
 
Atsisiųskite programėlę į savo išmaniuosius įrenginius
Atsisiųskite iš App StoreGauti iš Google Play
 
Jums tereikia kelių žingsnių, kad parsisiųstumėt nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 savo išmaniajam telefonui ir prisijungtumėt prie socialinio projekto „JUDĖK PRASMINGAI“. Visa tai užtruks mažiau nei vieną minutę.
 
Parsisiuntę programėlę #walk15, prisiregistruokite prie jos sau patogiu būdu (el. paštu, per Facebook paskyrą, susikurkite saugų slaptažodį). IŠŠŪKIAI skiltyje prie MANO IŠŠŪKIAI spauskite ant žalio mygtuko „REGISTRUOTIS SU KODU“ ir atsiradusiame laukelyje įveskite mūsų iššūkio kodą „Rotary“. Tuomet ekrane atsiras „JUDĖK PRASMINGAI“ Rotary ėjimo iššūkis, kuriame suveskite savo atstovaujamą Rotary ar Rotaract klubą.
 
Alternatyviai, prieš tai įsidiegę #walk15 programėlę, tiesiog galite nuskanuoti iššūkio QR kodą ir pateksite iš karto į Rotary iššūkį.
 
Viskas, eikite už savo klubą, stebėkite savo nueitus žingsnius ir varžykitės tarp klubų socialinio projekto iššūkyje! Aktyviausiai einantys rotariečiai periodiškai bus apdovanojami įvairiais sveikatingumo prizais. Mes, Dipoliečiai bei projekto ambasadorė Aušra, jau įsidiegėme ir skaičiuojame savo žingsnius su #walk15.
 
Mobilioji programėlė leis mums rotariečiams sekti ir skaičiuoti savo rezultatus, siekiant esminio projekto tikslo – didinant Rotary bendrystę ir sveikatingumą per Rotary judėjimo iššūkį, kartu praeiti bent 22 mln. žingsnių ir taip sutelkiant projekto draugus, rėmėjus surinkti maksimalią sumą pinigų Aušros Garunkšnytės ir jos trenerio Lino Balsio išvežimui į Tokijo maratoną bei sportinę stovyklą aukštikalnėse Italijoje. Visa tai, kaip jau minėta, itin svarbu pasirengimo cikle, nes yra generalinė repeticija prieš 2020-ųjų paralimpines žaidynes, vyksiančias tame pačiame mieste.
 
Todėl prašome Rotary bei Rotaract klubus bei asmenis iš savo klubų, prisijungusius prie Rotary „JUDĖK PRASMINGAI“ iššūkio, projektą pagal galimybes paremti finansiškai į specialiai vien tik šiam projektui atidarytą atsiskaitomąją sąskaitą:
 
Gavėjas: Rotary klubas Dipolis
Sąskaitos numeris: (IBAN) LT953500010006244541
Mokėjimo paskirtis: Parama socialiniam projektui JUDĖK PRASMINGAI
 
 
 
"JUDĖK PRASMINGAI" iššūkio taisyklės
  • Iššūkyje dalyvauja visi Rotary, Rotaract bei Inner Wheel klubai.
  • Iššūkyje gali dalyvauti tik šių organizacijų nariai.
  • Kiekvieno mėnesio pradžioje šioje svetainėje bus skelbiami prie iššūkio prisijungusių klubų sąrašas, klubo narių, dalyvaujančių iššūkyje, skaičius bei viso klubo nueitų žingsnių bendras skaičius.
  • Kiekvieną ketvirtį rėmėjų prizais bus apdovanoti du klubai (1-as ir 10-tas) pagal praeitų žingsnių skaičių bei daugiausiai prie iššūkio prisijungusių narių.
  • Jei klubo narys nori dalyvauti iššūkyje, tačiau jam dėl specifinių priežasčių nėra tinkama #walk15 programėlė jo žingsnių skaičiavimui, prašome iki einamojo mėnesio 3 d. el. pašto adresu laimis@judekprasmingai.lt atsiųsti informaciją (pvz. savo naudojamos programėlės ar įrenginio ekrano nuotrauką, ataskaitą ar kt.) apie savo praėjusio mėnesio nueitus žingsnius, nurodant savo klubą bei laikotarpį (mėnesį) kada tuos žingsnius praėjote. Jūsų žingsnių statistiką rankiniu būdu priskaičiuosime prie jūsų klubo praėjusio mėnesio rezultatų.
  • RK Dipolis nedalyvauja jokiuose apdovanojimuose.
 
Kontaktai pasiteiravimui
 
RK Dipolis socialinio projekto "JUDĖK PRASMINGAI" vadovas Deividas Jakuntavičius, jakuntavicius@gmail.com.
 
 
Rėmėjai
 
Tarp socialinio projekto rėmėjų – www.maistassveikatai.lt, „Affidea Lietuva“ diagnostikos centrai, Sporto Klinika, „SYNLAB“ tyrimų laboratorija, Europos centro golfo klubas, UAB „Novakopa“ ir kiti.