SVARBU: nukeliama PETS mokymų data

2020-03-12 « Atgal
Mieli Rotary bendruomenės nariai,
Norime informuoti, jog PETS+ (President Elect Training Seminar) susitikimas kovo 21 dieną nukeliamas, rūpinantis mūsų bendruomenės gerove. Rotary International naujausios rekomendacijos leidžia kiekvienai apygardai imtis tokių sprendimų ir alternatyvių veiklos formų, kurios atrodo geriausiai tinkamos valdytojų nuožiūra pagal esamą situaciją.
Planuojame PETS+ susitikimą, diskusiją ir mokymų medžiagą perkelti į internetinę erdvę. Visą informaciją atsiųsime el. paštu, skaitykite naujienas, rūpinkitės savimi ir artimaisiais ir būkite sveiki!
Kviečiame registruoti savo klubų projektus, kuriais norite pasidalinti su Rotary bendruomene. Pasidžiaukime kartu Jūsų nuveiktais darbais, įkvėpkime vieni kitus, susiraskime partnerius bendroms geroms idėjoms įgyvendinti! Medžiaga bus pasidalinta su Rotary nariais.

Rūpinkimės savimi ir savo artimaisiais!