“100 minučių pažintis su Rotary šeima. Pokalbiai laive”

2019-07-16 | Paskelbė: marija.milisauskaite « Atgal
“100 minučių pažintis su Rotary šeima. Pokalbiai laive” tikslas – susitikti seniems bičiuliams naujoje aplinkoje, pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti mintimis kaip aplinką, kurioje gyvename, paversti dar jaukesne ir kurti ryšį ne tik bendruomenės viduje, bet ir rotarietiškai veiklai neabejingiems, geros valios ir prasmingus darbus norintiems daryti žmonėms už jos ribų. Šį kartą ypač jaukiai, nuotaikingai bei “jūriškai” - laive, kuriame mūsų tilps tikrai daug!

Paskubėkite registruotis, nes ne kas dieną galite patekti į laivą pilną įdomiausių žmonių, atvirų pasidalinti daugybe nuostabių idėjų, iniciatyvų ir jau tarptautinių patirčių!

Renginio metu smagiai prisiminsime Rotary istoriją, veiklų mastą visame pasaulyje, trumpai pristatysime apygardos vykdomus projektus. Iniciatyviausių klubų atstovai turės galimybę pasidalinti savo patirtimis, mintimis ir geru jausmu, ką jiems reiškia būti šios didelės šeimos dalimi. Į renginį ypač yra kviečiami buvę Rotary tarptautinių mainų, stipendijų, ugdymo programų dalyviai bei prasmingai veiklai savo bendruomenėje neabejingi žmonės, kuriems yra arba galėtų būti artimos Rotary vertybės ir veiklos , o apsidairę tik maloniai nustebsite kiek daug turite bendraminčių.

Kaina asmeniui: 15 € (į kainą įskaičiuota užkandžiai, pasitikimo gėrimas ir plaukimas laivu).

Registracija vyksta iki rugpjūčio 20 d. Nors laivas didelis, paskubėkite registruotis, nes ne kas dieną galite patekti į laivą, pilną įdomiausių žmonių, su daugybe patirčių ir idėjų!

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Senkutę (senkute.aiste@gmail.comarba Mariją Milišauskaitę (m.milisauskaite@gmail.com).

Renginį organizuoja: Dipolis RK, Vilniaus ir Klaipėdos RTC klubai.

Renginį globoja:

- Lietuvos Rotary 1462 Apygardos valdytojas Arūnas Burkšas