11-oji Rotaract konferencija

2019-11-20 « Atgal
2019 m. lapričio 16 dieną įvyko 11 - oji Rotary Apygardos 1462 Rotaract konferencija Šiauliuose. Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo organizuotoje konferencijoje dalyvavo apie 120 Rotary, Rotaract bei Interact narių iš visos Lietuvos.

Konferencijos metu sveikinimo žodį tarė RI Apygardos 1462 Valdytojas Arūnas Burkšas, Rotaract Tarybos pirmininkas 2019/2020 metams Karolis Buika, Rotaract užsienio veiklą pristatė 2018/2019 m. šalies atstovė Bernadeta Domeikaitė. Konferencijoje taip pat išrinkti nauji Rotaract pareigūnai: Rotaract šalies atstove 2020/2021 metams buvo išrinktas Vilniaus International Rotaract klubo narys Giedrius Medzevičius, o Rotaract Tarybos pirmininke 2020/2021 metams - Vilniaus Rotaract klubo buvusi prezidentė Gabrielė Gegevičiūtė.

Rotaract klubai parengė kelių minučių video filmukus apie savo veiklą. Lektorius Ignas Bakėjus pravedė praktinius mokymus apie Rotaract klubų bendrystę. Dalyvavusieji įsitraukė į diskusijas ir praktinius užsiėmimus.

Po oficialiosios dieninės dalies vyko tradicinis boulingo turnyras "Auksinis kėglis", kur garbingą pirmąją vietą iškovojo Vilniaus Rotaract klubas. Konferencijos vakarinės dalies metu vyko geriausių žaidėjų apdovanojimai ir labdaros žaidimai.