112-asis Rotary International gimtadienis Klaipėdoje

2017-02-27 « Atgal
Vasario 25–osios vakarą Klaipėdos krašto Rotary klubų bendruomenė rinkosi Klaipėdos dramos teatre pažymėti 112-ąjį Rotary International gimtadienį.

Klaipėdiečiai kasmet rotaciniu principu organizuoja savo bendruomenės gimtadienius. Šiemet už tai atsakingi buvo RK “Maris” vyrai. Į šio klubo prezidento Antano Stalmoko siūlymą nuotaikingai pažymėti gimtadienį, kiekvienas klubas parengia savo sceninį numerį, klubai priėmė lyg iššūkį, bet  ėmė atsakingai rengtis. Ir išties, kai kuriems pirmą sykį gyvenime teko pasirodyti gilias tradicijas turinčio teatro scenoje.

Bet prieš tai į teatro sceną  pakilo renginio vedėjo, “Šilutės” RK prezidento Marijaus Budraičio pakviestas apygardos valdytojas Rolandas Statulevičius su savo asistentu Klaipėdos kraštui Arūnu Burkšu. Valdytojas seses ir brolius pasveikino su gimtadieniu, palinkėjo gražių ir prasmingų darbų. Labiausiai nusipelniusiems krašto klubų rotariečiams įteikė padėkas.

Susirinkusieji paklausė dviejų Klaipėdos muzikos ir menų mokyklų kolektyvų simfoninio orkestro, kuriam šmaikščiai vadovavo  maestro Stasys Domarkas.

Po šio trumpo koncerto du klubai – “Karalienė Luizė” ir “Concordia 1826” paskelbė savo kasmet teikiamos  “Naujų vėjų vėtrungės” nominantą. Labai vertingo metalo prabos gaminys - “Naujų vėjų vėtrungė” - įsegta ypač aktyviai krašto kultūros vadybininkei Godai Giedraitytei. Sesės rotarietės scenoje pasirodė su Klaipėdos kraštui būdingais tautiniais kostiumais, mat šiemet Lietuvoje minimi tautinio kostiumo metai.

O štai antroji, linksmoji dalis, buvo jau minėtas rotariečių koncertas. Tiesa, kai kuriem broliams ar sesėms tai lyg ir duona kasdieninė, bet tarkim RK “Klaipėda” vyrų choras  su “Ūdrio” arija savo premjerinu numeriu nustebino susirinkusius. Nuotaikingo koncerto metu pasirodė visų klubų atstovai, daugeliui tai taip pat buvo premjeros. Vieni šoko, kiti dainavo, treti grojo, kas kaip norėjo. Smagu buvo visiems, tai parodė sesės ir broliai negailėdami aplodismentų.

Gimtadienio pabaigai, kaip ir dera gimtadieniui – didelis tortas, kurį dalino pats apygardos valdytojas.

Pakilios nuotaikos Klaipėdos krašto rotariečiai tęs savo prasmingus darbus.

Arūnas Burkšas
Apygardos valdytojo asistentas