Ančiukai lenktyniaus jau 15 kartą!

2019-05-03 « Atgal
Aristėjus šypsosi. Ne veltui – nors šiek tiek ir jaudinasi prieš mus, o gal prieš į jį nukreiptą kameros objektyvą, rankose vaikinas laiko medalį. Medalis aukso. Aristėjus jį parsivežė iš pernai Alytuje vykusio Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionato. Tiesa, laimėti čempionatą pavyko “tik” iš antro karto.

Ambicijos ir ryžto siekti aukščiausių rezultatų Aristėjui netrūksta. Tai rodo medaliais ir žibančiomis taurėmis nukrautas laimėjimų stalelis, ant kurio rasti vietą dar vienai taurei būtų sudėtinga. Šiam ir dar penkiems talentingiems, bet galimybių stokojantiems, vaikams iki didesnių pergalių trūksta paprastų dalykų: sportinės aprangos ar kito inventoriaus, vitaminų, daugiau užsiėmimų.

Jau 15 metų talentingus, bet galimybių stokojančius, vaikus globojantis Ančiukų lenktynių paramos fondas šiemet siekia surinkti 5 200 Eur sumą. Surinktos lėšos bus skirtos skirtinguose Lietuvos regionuose gyvenantiems vaikams iš socialinės rizikos šeimų, kuriuos iniciatyvos organizatorius „Vilniaus Rotaract“ klubas atrinko kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“.

Kviečiame Rotary bendruomenės narius prisidėti prie talentingų vaikų ugdymo, perkant 15 Eur kainuojantį geltonąjį ančiuką. Surinkta parama bus skirta:
  • Aristėjui 10 m. sunkiaatlečiui iš Marijampolės (aktuali parama: 800 Eur treniruočių, sporto stovyklų mokesčių apmokėjimui, sportinei aprangai, sportiniam inventoriui ir vitaminams)
  • Lėjai 17 m. smuikininkei iš Vilniaus (aktuali parama: 800 Eur profesionalaus smičiaus įsigijimui)
  • Gabijai 15 m. cirko artistei iš Alytaus (aktuali parama: 1000 Eur treniruočių mokesčio kompensavimas)
  • Mildai 17 m. ieties metikei iš Šakių (aktuali parama: 400 Eur šilta ir vasarinė sportinės aprangos ir vitaminai)
  • Dominykui 10 m. šokėjui iš Marijampolės. (aktuali parama: 1000 Eur šokių pamokų, konkursų startinių mokesčių apmokėjimui)
  • Rasvydui 11 m. sunkiaatlečiui iš Marijampolės (aktuali parama: 1000 Eur treniruočių, sporto stovyklų mokesčių apmokėjimui, sportinei aprangai, sportiniam inventoriui ir vitaminams)

Kaip prisidėti prie talentingų vaikų ugdymo
Geltonuosius ančiukus Rotary nariai gali įsigyti susisiekdami su „Vilnius Rotaract“ klubo prezidente Gabriele Gegevičiūte (tel. 860866504, el. p. info@vrac.lt) arba finalinio renginio „Ančiukų lenktynės“ metu. Projekto sąskaita: http://www.vrac.lt/anciukai/

Iniciatyvą vainikuos finalinis renginys „Ančiukų lenktynės“
„Ančiukų lenktynės“ – labdaringas renginys visai šeimai, kurio metu renginio dalyvių įgyti guminiai ančiukai Vilnelės upėje varžosi dėl greičiausiojo titulo. Žaidimai, pramogos bei gera nuotaika – pagrindiniai palydovai, kasmet sutraukiantys daugiau nei 1000 šventės dalyvių.

Į šventę kviečiame 2019 m. gegužės 26 d (sekmadienį)
Renginio trukmė: 11–15 val.
Ančiukų lenktynių Vilnele startas: 13:30 val. (lenktynėms ančiukus registruoti galima iki 13 val.)
Vieta: Belmontas (Belmonto g. 17, Vilnius)

Susirinkusiųjų lauks įvairios pramogos visai šeimai – CodeAcademy Kids programavimo pamoka, šaržų piešimai, edukaciniai žaidimai, linksmi personažai ir kiti linksmi užsiėmimai. Šventės dalyvius džiugins skirtingi muzikiniai pasirodymai bei galimybė patiems išmokti groti būgnais. Tėveliai taip pat bus kviečiami neliūdėti bei kartu su Europos centro golfo klubo atstovais pasimokyti golfo subtilybių.

Visą dieną kviesime dalyvauti įvairiose loterijose bei žaidimuose, o viską vainikuos iškilminga eisena „Ančiukų lenktynių“ starto link ir ilgai lauktos lenktynės. Greičiausi ančiukai kovos dėl daugiau nei 50 prizų, kurių tarpe CodeAcademy Kids kelialapiai į programavimo kursus, kvietimai į Akmenos stovyklą, pažintinis golfo renginys su mini turnyru (30 žmonių grupei), tiketa.lt kvietimai visai šeimai į koncertus ir daugybė kitų.

Daugiau informacijos apie remiamus vaikus ir finalinį renginį: https://www.facebook.com/AnciukuLenktynes/