Apygardos Konferencijos pranešėjai: Anette Løwert

2019-09-20 « Atgal
Anette Løwert Apygardos Konferencijoje pristatys temą - "Kaip išlikti pozityviam Rotary organizacijoje". Pranešimo pagrindinės tezės – Rotary savaime yra pozityvi organizacija ir todėl mes patys turime padėti jai tokia ir išlikti.

Trumpai apie Anette:
- RI Apygardos 1461 Rotary Fondo pirmininkė, Danija-Lietuva tarpusavio šalių bendradarbiavimo komiteto daniškosios dalies pirmininkė
- Assens Rotary klubo narė nuo 2002 metų.
- Valdytojo asistentė, Apygardos Valdytoja, Apygardos instruktorė, Rotary Lyderystės Apdovanojimo pirmininkė, Nacionalinio Danijos Pagalbos Fondo pirmininkė
- Turi kelis Paul Harris Fellow apdovanojimus, pati yra daug kartų aukojusi fondui (Benefactor, Bequest Member and Major Donor). Taip pat 2003 metais yra gavusi regioninį apdovanojimą už kovą su poliomielitu.
- Profesija – psichiatrė. Ištekėjusi už Per Hoyen (Rotary International Fondo Patikėtinio).