Apygardos Valdytojo'17-18 Algimanto Lukoševičiaus naujienlaiškis (birželis)

2018-07-03 « Atgal
Birželio 30 dieną atidaviau garbingas Apygardos regalijas naujajam Valdytojui Virginijui Šniukui.
Praėjusių Rotary International metų šūkis - „Rotary - skatiname pokyčius“. Šiame laiške aptarsiu, kaip mums sekėsi juos skatinti visus šiuos metus:
Pirmakart „Rotariada“ organizuota ne didžiajame mieste ar žinomame kurorte, bet provincijoje.
Nuo sekančių metų Apygarda turės savo nacionalinį apdovanojimą, skiriamą už tarnystę.
Valdybos posėdyje priėmėme nutarimą nuo sekančių metų įsteigti Danijos rotariečio Carsten Leth vardo stipendiją.
Esu laimingas, kad šiais metais įvyko esminiai pokyčiai ilgalaikio Apygardos projekto – Savižudybių prevencijos darbe. Projekto vadovas Vygintas Grinis nuveikė milžinišką darbą. Gautas finansavimas iš Rotary International.
Įkurta buvusių Valdytojų Taryba, kuri turi patariamąjį balsą ir renkasi tomis pačiomis dienomis kaip ir Apygardos Valdyba.
Džiaugiuosi, kad mano kadencijos metu susibūrė Interact klubas Plungėje bei naujas Rotaract klubas Klaipėdoje.
Pasirašėme ICC bendradarbiavimo sutartis su Ukraina, Norvegija, Baltarusija, Vokietija.
Svarbi šventė vyko birželio 13 dieną. Įteikiau chartiją Kauno „Sumus“ RK.
Šiuos metus baigėme kita ne mažiau džiugia žinia – birželio 29 d. chartiją gavo Vilniaus RK ,,Vienybė‘‘.

AČIŪ VISIEMS LIETUVOS ROTARIEČIAMS UŽ DARBUS IR ŠILUMĄ, KURIĄ PATYRIAU BENDRAUDAMAS.
Nesakau sudie, sakau iki pasimatymo. Tikiuosi, susitiksime Rotariadoje Šiauliuose.

Valdytoji naujienlaiškį skaitykite šioje nuorodoje.