2017-10-09 « Atgal
Norime Jums priminti, jog ,,Rotary klubas Dipolis“ kartu su VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centru nuo balandžio m. Kauno m. savivaldybėje tęsia projektą - ,,BE STRESO II - Moksleivių psichikos sveikatos ir emocinių kompetencijų stiprinimas 15-19 m. amžiaus jaunimo tarpe Kauno mieste“.

Rugsėjo mėnuo buvo turtingas ir turiningas renginiais projekto rėmuose Kauno ugdymo įstaigose: 2 kart susitikome Kauno „Varpo“ gimnazijoje, rinkomės Kauno „Vyturio“ gimnazijoje, gausiai dalyvavome Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje ir mėnesį uždarėme Kauno informacinių technologijų mokykloje. Pabendravome su gausiu jaunatvišku mokinių būriu, pasiekiant 270 asmenų auditoriją. Ačiū už vertingą laiką drauge.

Spalio mėnesį laukite mūsų net 7 ugdymo įstaigose – Kauno Rokų gimnazijoje (spalio 10 d.), Kauno A. Smetonos gimnazijoje(spalio 12 d.),  Kauno Aušros gimnazijoje (spalio 13 d.), Kauno Saulės gimnazijoje (spalio 18 d.), Kauno Dailės gimnazijoje (spalio 19 d.), VDU Rasos gimnazijoje (spalio 25 d.) ir Kauno Dailės gimnazijoje (spalio 26 d.).
Nekantraujame susitikti akis į akį.

Džiaugiamės, kad projekto ambasadorė ir nuostabi jaunatviška aktorė Daiva Rudokaitė prisijungia prie projekto komandos. Tikime, kad žinomo ambasadoriaus dalyvavimas dar labiau patrauks ugdymo įstaigas ir moksleivius, kuriems aktuali šio projekto problematika ir bendra socialinė tematika.

Rotary Klubas Dipolis apsijungiant komandoje su Dainavos Poliklinikos Jaunimo Centro profesionalais suvienijo žinias ir kompetencijas prisidedant prie Kauno strateginio plano ,,Kokybiškos ir visiems prieinamos sveikatos priežiūros ir socialinės paslaugos“, o tuo, kartu prie visos Lietuvos visuomenės sveikatos stiprinimo srities prioriteto.

Projekto apimtyse vykdoma keletas prioritetinių veiklų, kurios apsijungia ir viena kitą papildo. Jų įvairovė parodys skirtingą poveikį ir tuo remiantis mieste bus galima koncentruotis į labiausiai paveikias metodikas:
1. DISKUSINIAI PATYRIMINIAI RENGINIAI MOKYKLOSE (jau vyksta)
2. PRAKTINĖS VEIKLOS SEMINARAI (jau vyksta)
4. INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS (teikiamos)
5. PREVENCINIO FILMUKO/ METODINĖS PRIEMONĖS KŪRIMAS (jau vyksta)
6. RENGINYS-AKCIJA „BŪK TUO POKYČIU, KURĮ NORI MATYTI PASAULYJE“ (vyks projekto antroje pusėje)

„BE STRESO II“ projekto tikslas – prisidėti prie visuomenės sveikatos stiprinimo, teikiant prevencines, psichologinį atsparumą didinančias šviečiamojo, konsultacinio ir motyvuojančio pobūdžio paslaugas Kauno miesto 10-12 klasių moksleiviams. Programos komanda tęsia savo darbą ir laukia bendruomenės narių pasijungimo.

Mūsų veiklas stebėkite FB socialiniame tinkle „Be streso“: www.facebook.com/bestresoII, projekto partnerių: www.jaunimocentras.eu ir dalyvaujančių mokyklų interneto svetainėse.

Projekto partneriai ir rėmėjai – gerumo portalas aciu.lt, mados ženklas Atella, BALTŲ šeimos klinika, unikali asmeninio augimo programa „autentiška lyderystė“, paslaugų tinklas Copy1, kino teatras „Romuva“ ir V.Y.T.A meno terapijos ir socializacijos institutas. Dėkojame jiems.

Jus kaip aktyvius bendruomenės narius skatiname jungtis ir prisidėti prie įgyvendinamo projekto.

RK “DIPOLIS” RSV komitetas