Bendra Šiaulių “Vykinto”, Pakruojo ir Biržų Rotary klubų kelionė į Bukovelį (Ukraina)

2018-03-02 « Atgal
Šiaulių "Vykinto" RK nariai su šeimomis Bukovelyje lankėsi ir sutiko vasario 16-ąją ir 2017metais. Praėjusiais metais Vykinto RK pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis su Užgorodo „Skala“ ir Lvovo „Zamok“ Rotary klubais. Šiemet buvo nuspręsta pakviesti į kelionę ir kitus Rotary klubus. Tad š.m. vasario 15-23 d. įvyko bendra trijų Lietuvos Rotary klubų kelionė į Ukrainą.

Turbūt Bukovelį jau galima laikyti Lietuvos žiemos sostine!!!  Sutikome gausų Lietuvos rotariečių būrį jau atvykusių kiek ankščiau iš Panevėžio, Druskininkų.  Vasario 17 d. įvyko Ivano Frankovsko RK  organizuotos VI kalnų slidinėjimo varžybos „Valdytojo taurė“. Visai šalia nugalėtojų pakylos liko Vykintietis Gražvydas Kilčiauskas. Puikiai pasirodė kitų Lietuvos Rotary klubų atstovai:  Panevėžio „Arta“ RK sesės – Daiva Greičiuvienė tapo nugalėtoja, Rita Tėvainienė užėmė 3-ąją vietą, o brolis Aleksandras Juozapavičius iš Druskininkų RK tapo 3-osis vietos laimėtojas  tarp vyrų.

Tos pačios dienos vakare įvyko Gala vakaras, kuriame dalyvavo daugiau kaip 100 rotariečių iš Lietuvo, Ukrainos, Rumunijos. Vakaro metu buvo pristatytas naujas Ivano Frankovsko RK klubas. Dabar 2232 Apygardoje 54 klubai (51 iš Ukrainos ir 3 iš Baltarusijos). Visus vakaro svečius pasveikino ir slidinėjimo nugalėtojus apdovanojo Apygardos 2232 valdytojas Sergejus Filipavas. Sveikinimo žodį tarė ir mūsų Apygardos 1462 valdytojas Algimantas Lukoševičius. Vėliau sekė apsikeitimas dovanomis bei kontaktais tarp klubų.

Buvo gera ir smagu pabendrauti su rotariečiais iš Ukrainos bei Rumunijos. Ukrainos rotariečiams įteikėme kvietimus į rudenį Šiauliuose vyksiančią Rotariadą. Vakaro metu aplankė didelis bendrumo jausmas ir  buvo žengtas dar vienas didelis žingsnis link ICC sutarties pasirašymo tarp Lietuvos ir Ukrainos. Bendraudami kuriame naujus santykius, ryšius bei bendrus ateities projektus.