Bičiuliška popietė sušildė daugiau nei 70 vienišų senjorų širdžių

2020-01-29 « Atgal
Šių metų sausio 18 dieną Klaipėdoje įvyko „Bičiuliška popietė“. Taip draugiškai ir šiltai metus pradėjo Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“, Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas ir Klaipėdos senamiesčio Rotaract klubas kartu su kitais partneriais, pakvietę vienišus senjorus ir negalią turinčius asmenis į šventinę šeštadienio popietę, kur jų laukė ne tik gardūs pietūs, bet ir koncertinė programa, įvairios dovanėlės, netikėti susitikimai bei jaukūs pokalbiai.

Renginio tikslas – suburti to paties likimo senjorus, skatinti bendrystę ne tik tarpusavyje, bet ir su rotariečiais, jaunimu, suteikti senjorams kuo gražesnių, ilgai neišblėstančių šventinių emocijų. Koncertinę programą dovanojo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos auklėtiniai, o renginį vedė klaipėdietė aktorė Eglė Jackaitė.

„Man labiausiai patiko, kai vaikai grojo kanklėmis. Jau seniai buvau negirdėjęs šiuo instrumentu grojant gyvai. Šis renginys yra didelė dovana mano kasdienybėje. Gavęs kvietimą gruodžio mėnesį, aš labai laukiau renginio, planavau, kuo pasipuošiu, vis mąsčiau, ką sutiksiu. Likau labai laimingas, man tai buvo netikėtas stebuklas iš dangaus. Pernai palaidojau savo žmoną, vaikų neturime, todėl man trūksta tokio pasibuvimo tarp žmonių“, – pasakojo vienas iš renginio svečių 86-erių metų senjoras Viačeslavas.

„Mes labai džiaugiamės, kad, bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto socialinės paramos centru, pavyko suburti apie 70 senjorų ir negalią turinčių žmonių. „Bičiuliška popietė“ – tai nemokama draugystės, bendradarbiavimo, bendravimo galimybė ne tik vienišiems senjorams, bet ir mums, rotariečiams. Labai tikimės, kad tokio pobūdžio renginys taps tęstinis ir prisidės prie vyresnio amžiaus žmonių ekonominės, socialinės ir kultūrinės atskirties mažinimo, suteiks galimybę džiaugtis oriu, prasmingu ir visaverčiu gyvenimu“, – atvirauja renginio organizatoriai.

Parengė Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo narė Ugnė Raudytė-Daubarienė