Buvęs Apygardos Valdytojas tapo seniausio pasaulyje Rotary klubo nariu

2019-03-14 « Atgal
Sausio mėnesį buvęs Apygardos Valdytojas'2016-17 Rolandas Statulevičius tapo pirmojo pasaulyje Rotary klubo Čikagoje (Chicago One) nariu. Klubas įkurtas 1905 metais organizacijos pradininko Paul Hario.

Rolandą prie šio klubo veiklos prisijungti pakvietė Marga Hewko, kuri bus 2021-2022 metų klubo prezidente. Margos vyras yra žymus rotarietis John Hewko - Rotary International generalinis sekretorius, kuris šį rudenį viešėjo Vilniuje 15 ir 16 RI zonų institute.

Tiek vyrus tiek moteris vienijantis klubas šiuo metu turi 189 narius, kurie susitinka kiekvieną antradienį. Paprastai susirinkimuose dalyvauja trečdalis narių - apie 60. Pirmą mėnesio ketvirtadienį klubo nariai bendrauja vakarienės metu, o kiti 3 antradieniniai susirinkimai vyksta per pietus. Trečias mėnesio ketvirtadienis yra skirtas socialiniams projektams. Klubo fondas, skirtas labdaringiems darbams, šiuo metu viršija 3 mln. dolerių. Klubo broliai taip pat turi tradiciją ketvirtą mėnesio ketvirtadienį susiorganizuoti išvykstamąjį susitikimą - lankomi įdomūs objektai, įmonės, vykdomi praktiniai užsiėmimai. 114-liktasis klubo gimtadienis buvo minimas tokios išvykos metu - stiklo dirbtuvėse.

Rolandas Statulevičius, nuo rudens gyvenantis JAV, džiaugiasi prisijungęs prie šio ilga istoriją turinčio klubo. Linkime jam sėkmės rotarietiškoje veikloje!