Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia Apygardos klubus teikti kandidatus 2017/2018 mokslo metų stipendijoms

2017-04-27 « Atgal
Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia apygardos klubus teikti kandidatus 2017/2018 mokslo metų stipendijoms. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. numatoma skirti iki 5 stipendijų.

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, pažangumą, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose.

Rekomenduojantis klubas, siūlantis kandidatą ICC stipendijai, laiduoja už šį asmenį. Teikiant prašymus būtina nurodyti  klubo kontaktinį asmenį, kuris būtų atsakingas už rekomenduojančio klubo tiesioginį bendravimą su stipendininku ir Danijos Rotary klubu sponsoriumi. Prašymus ir kandidatų dokumentus  Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia  iki birželio 10 dienos.

Iškilus klausimais dėl stipendijų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos ICC kontaktinį asmenį – Faustą Tolkušiną iš Vilniaus Gedimino RK, el.p.: icc@rotary.lt .
ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarką galite rasti šioje nuorodoje.

Tarpusavio šalių DK-LT Lietuvos komiteto vadovas
PDG Virginijus Kontrimas