Estijoje vyko 55-asis Pasaulinis Rotary golfo čempionatas

2018-07-31 « Atgal
Liepos mėnesio 8-14 d. Taline, Estijoje vyko 55-asis Pasaulinis Rotary golfo čempionatas. Golfo entuziastų renginyje dalyvavo Roatariečiai iš 26 pasaulio valstybių, viso 111 sportininkų, 43 lydintys asmenys.

Dalyvavo Rotariečiai iš: Australijos, Kanados, Bangladešo, Japonijos, Maroko, JAV  ir t.t.
Liepos 8d. dalyviai turėjo galimybę žaisti treniruočių raundą, vakare viešbučių tinklui ,,Tallink‘‘ priklausančiame viešbutyje vyko iškilminga renginio atidarymo ceremonija, vėliavos kėlimo ceremonija.
Sveikinimo kalbas sakė:
IGFR Prezidentas - Gerhard Resch, IGFR 2018 organizatorius - Urmas Isok, Tallinn Old-Town Rotary klubo prezidentas - Arvi Magin, Tallinn Rotary klubo prezidentas - Ulf Rosen.

Liepos 9d. vyko komandinės varžybos, skaičiuojamas komandinis, keturių žaidėjų geriausias rezultatas. Šiaulių ,,Vykintas RK‘‘ nariui Imantui Vatėnui su komandos nariais iš Kanados, Estijos, Olandijos pavyko iškovoti trečiąją vietą. Vakare dalyviai turėjo galimybę vakarieniauti su Estijos Rotary klubų nariais, Imantas Vatėnas ir kiti trys žaidėjai vakarieniavo su Rotary klubo nariu Rauli Kanu ir jo žmona iš Tartu miesto. Puikus vakaras pralekė kaip akimirka.

Liepos  10d. pirmoji turnyro diena. Po pirmos dienos grupėje 19,5-28 HCP  Imantas Vatėnas liko 9. Vakare Talino Jurininkystės muziejuje vyko iškilminga vakarienė, kurios metu buvo apdovanoti komandinių varžybų nugalėtojai.

Liepos 12d. antroji turnyro diena. Rezultatas Imantą Vatėną pakėlė i  4 vietą savo grupėje.

Liepos 13d. trečioji turnyro diena, Imantas dar karta pagerino asmeninį rezultatą, tačiau dienos rezultatas nebuvo iskaitytas, nes du kartus golfo lauke žaibavo, lyjo, prognozė rodė, kad žaibavimas kartosis, todėl turnyro organizatoriai nusprende nutraukti žaidimą ir neįskaityti šios dienos rezultato, apmaudu, nes Imantas Vatėnas neteko galimybės pakilti grupėje ir galutinėje įskaitoje savo grupėje liko 4.

Vakare turnyro dalyviai vyko stebėti ,,Golfo operos‘‘, viešbutyje ,,Tallink‘‘ vyko iškilminga turnyro uždarymo ceremonija, dalyvius savo apsilankymu pagerbė Estijos užsienio reikalų ministras. Apdovanoti turnyro dalyviai.

Pristatytas 56 Pasaulinis Rotary golfo turnyras, kuris kitais metais vyks Hamburge, Vokietijoje.
Renginys buvo puikiai organizuotas, dalyvius viso turnyro metu lydėjo puiki nuotaika.