"Gerumas nieko nekainuoja" jau šį sekmadienį

2016-12-16 « Atgal
2016-12-18 nuo 11:00 val. kviečiame pasivaišinti bandele ir puodeliu karštos arbatos, pasidalinti artėjančių švenčių šventinėmis nuotaikomis kartu su Kauno Tvirtovės Rotaract klubu bei Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubu bei prisidėti prie kilnių tikslų įgyvendinimo.
Kaune: Rotušės aikštė ir Laisvės al. ties fontanu.
Klaipėda: Teatro aikštė

Jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas kilnaus tikslo renginys „Gerumas nieko nekainuoja“, kuris susilaukė didelio miestiečių dėmesio ir palaikymo. Renginio metu, Kauno Rotušės aikštėje, grojant Kalėdinėms melodijoms, kviečiame visus pasivaišinti arbata bei bandelėmis ir kitais gardžiais kepiniais, pasidalinti šypsenomis bei geromis emocijomis. Labai džiaugiamės, jog šiais metais prie gerumo sklaidos prisijungė ir Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas bei renginį organizuoja Klaipėdos mieste.

2016 m, surinktas lėšas skirsime vaikų iš nepasiturinčių, asocialių šeimų užimtumui skatinti. Patys bendrausime su vaikais, padėsime jiems išsirinkti užsiėmimus, kuriuos jie norėtų lankyti. Taip pat pasirūpinsime surandant būrelius (klubus) pagal pasirinktas vaikų veiklas.

· 2013 m. surinktas lėšas skyrėme Kauno miesto Žaliakalnio vaikų dienos centro vaikams;
· 2014 m. - Kauno vaikų abilitacijos centro vaikams turintiems autizmo sindromą ar autizmo sutrikimo bruožų;
· 2015 m. - savižudybių prevencijos priemonių skatinimui;
Daugiau informacijos: