Holger Knaack išrinktas 2020-2021 metų Rotary International Prezidentu

2019-05-16 « Atgal
Vokietijos Herzogtum Lauenburg-Mölln Rotary klubo narys Holger Knaack išrinktas 2020-2021 m. Rotary International Prezidentu. Toks nominacinio komiteto sprendimas priimtas atsistatydinus anksčiau nominuotam prezidentui Sushil Gupta dėl sveikatos priežasčių.

Nominacinį komitetą sudarė 17 narių iš įvairių pasaulio Rotary klubų. Knaack oficialiai taps nominuotu prezidentu, jeigu iki gegužės 31 d. nebus iškeltas alternatyvus kandidatas.

Jis yra 2019 m. Rotary International konvencijos, vyksiančios Hamburge birželio 1-5 d., vienas iš organizacinio komiteto vadovų. Holger Knaack yra nekilnojamojo turto bendrovės „Knaack KG“ generalinis direktorius. Anksčiau jis buvo 125 metų šeimos įmonės „Knaack Enterprises“ partneris ir generalinis direktorius.

RI Prezidentas Barry Rassin paskelbė Virpi Honkala iš Suomijos Raahe Rotary klubo kandidate į 2020-22 m. Direktorių valdybą atstovauti 17 ir 18 zonas. Pagal naują numeraciją Lietuva yra 18-oje zonoje.

Ji numatyta vietoj anksčiau paskelbto, bet nepatvirtinto kandidato. Virpi Honkala bus išrinkta 2019 m. Hamburgo konvencijoje.