Įkurtas 56-asis Apygardos Rotary klubas

2019-06-28 « Atgal
Birželio 25 dieną Rotary klubas "Lituanica International" gavo Rotary International čarterį ir oficialiai tapo Rotary bendruomenės dalimi! Tai jau 56-asis Rotary klubas mūsų Apygardoje.

Klubo įkūrėjai yra vieni iš aktyviausių Rotary ir Rotaract bendruomenės narių Lietuvoje su plačia tarptautine patirtimi asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Visi nariai mokėsi, dirbo ar studijavo užsienyje arba yra atsakingi už tarptautines rinkas savo profesinėje veikloje. Klubo pirmoji prezidentė yra būsimoji Apygardos Valdytoja 2020-2021 Viktorija Trimbel, kuri daugelį metų kuruoja Apygardos jaunimo mainus.

Rotary klubą "Lituanica International" vienija bendras tikslas - siekis savo asmeniniu indėliu kurti geresnį pasaulį. Klubo nariai gyvena Vilniuje, Lietuvoje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, nes šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę palaikytį ryšį nepriklausomai nuo faktinio buvimo vietos.

Klubas veikia anglų kalba, susitikimai vyksta gyvai bei interneto erdvėje. Norinčius prisijungti kviečiame registruotis www.rotarylituanica.com!