Įvyko PETS mokymai

2017-03-19 « Atgal
Kovo 18 dieną įvyko būsimųjų prezidentų mokymai (PETS - President Elected Training Seminar) ir Apygardos Asamblėja.

Renginyje susibūrė būsimieji klubų ir Apygardos pareigūnai, kurie savo kadenciją pradės liepos 1 dieną. Seminaro metu buvo dalinamasi gerąja patirtimi, strateginio planavimo, viešojo įvaizdžio formavimo, dokumentų valdymo, projektinės veiklos organizavimo patarimais. Susirinkę pareigūnai apsvarstė ir patvirtino ateinančių Rotary metų biudžetą. Būsimasis Valdytojas Algimantas Lukoševičius iš Panevėžio RK pristatė savo naująją komandą bei ateinančių metų pasaulinę Rotary temą. Rotary International 2017-18 metų prezidentas Ian Riseley iš Australijos pasirinko dinamišką temą - "Rotary: making a difference" (Rotary: skatiname pokyčius).

Valdytojas savo asistentais paskyrė šiuos rotariečius: Daivą Greičiuvienę (Panevėžio ARTA RK), Ediką Drupą (Pakruojo RK), Marių Plitninką (Vilniaus-Kauno Dipolio RK), Vytautą Ščajevą (Kauno RK), Raimondą Čejauskienę (Klaipėdos Aditės RK).

Komitetams vadovaus:
Mindaugas Glinskis (Apygardos Konferenijos organizacinis komitetas),
Antanas Čepys (Apygardos instruktorius),
Tadas Šatkauskas (Plėtros komitetas),
Valentinas Vaskevicius (Finansų komitetas),
Egidijus Buika (Interact komitetas),
Kęstutis Rimkus (Narystės plėtros komitetas),
Arturas Baublys (Viešųjų ryšių komitetas),
Romualdas Paulauskas (RI Konvencijos reklamavimo komitetas),
Dalia Liolytė (Rotaract ir RYLA kmitetai),
Živilė Savickaitė (Grupinių mainų komitetas),
Vygintas Grinis (Tarptautinės tarnystės komitetas),
Viktoras Čobotas (Pasaulinių Rotary apdovanojimų komitetas),
Virginijus Kontrimas (Fondo komitetas) ir
Viktorija Trimbel (Jaunimo mainų komitetas).

Valdytojas Algimantas Lukoševičus dėkoja visiems dalyvavusiems ir linki rotarietiškos dvasios naująjį Rotary sezoną skatinant gražius pokyčius mūsų bendruomenėse.

Visa mokymų medžiaga patalpinta Rotary vidinėje sistemoje, prieinamoje prisijungusiems vartotojams (Informacija > Dokumentai ir sąskaitos > PETS 2017 mokymų medžiaga).