Įvyko Rotaract konferencija

2017-11-20 « Atgal
Lapkričio 17-18 dienomis Šiauliuose vyko Apygardos 1462 Rotaract klubų konferencija. Renginys subūrė apie 70 jaunų žmonių iš 11 Rotaract klubų, kurie įsikūrę 6-iuose Lietuvos miestuose. Konferencijoje taip pat dalyvavo Apygardos Valdytojas Algimantas Lukoševičius, būsimasis Valdytojas Virginijus Šniukas, Rotaract ir RYLA komitetų pirmininkė Dalia Liolytė, Tarptautinės tarnystės komiteto primininkas Vygintas Grinis. Tai jau 9-oji konferencija Šiauliuose.

Konferenciją atidarė Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo prezidentas Deividas Berteška, kuris pristatė darbotvarkę bei linkėjo turningos dienos. Kalbas sakė bei nuveiktus darbus apžvelgė Šalies atstovas Marius Krasauskas, Rotaract Lietuva Tarybos pirmininkė Mingailė Subačiūtė, taip pat buvo pristatyta kadenciją baigusios Tarybos pirmininkės Karolinos Degutytės veiklos ir finansų ataskaita.

Po pietų vyko Rotaract pareigūnų rinkimai. Sveikiname naujai išrinktą 2018-19 Rotary metų sezono tarybos pirmininkę Daivą Sindaravičiūtę iš Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo ir Šalies atstovę Bernadetą Domeikaitę iš Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo.  Merginos savo kadencijas pradės 2018-ųjų liepos 1 dieną.

Po oficialios dalies vyko tradicinis boulingo turnyras, kurį kaip ir pernai laimėjo Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas. Naudngiausio žaidėjo titulą iškovojo ilgametis Rotaract Tarybos pirmininkas Laurynas Suodaitis iš Vilniaus Geležinio Vilko RAC, tarp merginų geriausią rezultatą pasiekė Rimantė Šerpytytė iš Klaipėdos Senamiečio RAC.

Organizatoriai dėkoja dalyvavusiems ir laukia visų kitais metais.