Įvyko Rotary akademijos uždarymo šventė Klaipėdoje

2017-06-02 « Atgal
Spalio mėnesį Klaipėdoje startavusi Rotary akademija jau pasiekė savo finišą. Paskutinį gegužės ketvirtadienį projekto dalyviai susirinko į atostogomis dvelkiančią Rotary akademijos uždarymo šventę.
Susirinkusiuosius sveikino projektą vykdančio Klaipėdos senamiesčio “Rotaract” klubo prezidentė Ugnė Raudytė ir Rotary akademijos koordinatorė Edita Kentrė, o saksofono melodijomis užbūrė Klaipėdos universiteto menų akademijos studentas Gvidas Anužis.
Rotary klubo Concordia 1826 narys ir Klaipėdos senamiesčio “Rotaract” garbės narys bei buvęs prezidentas Dovaldas Kušlikis su šventės dalyviais, o ypatingai Rotary akademijos studentais, dalijosi Rotarietiškos bendruomenės, paremtos tarnyste, pamatinėmis idėjomis.
 
Po įvadinės dalies atėjo laikas pagrindiniam šventės akcentui – Rotary akademijos veiklos rezultatų pristatymui. Kiekviena projekte dalyvavusi mentoriaus ir studento pora papasakojo, kokius rezultatus kartu pasiekė. Projekto organizatoriai džiaugiasi, kad Rotary akademijos dalyviai laiką leido itin turiningai – studentai su mentoriais vykdė socialinius projektus, atliko praktiką, skaitė ir aptarinėjo literatūrą, lankėsi kultūriniuose renginiuose, įkūrė verslus ir, svarbiausia, atrado savyje daug naujų ir gražių dalykų ir iš projekto išeina drąsesni bei labiau pasitikintys savimi.
 
Studentai taip pat pristatė savo bendrai vykdytą projektą “Svajonių uostas”, kurio tikslas – skatinti žmones būti atvirais ir neužmiršti savo svajonių. Gatvės muzikos dienos metu studentai kvietė klaipėdiečius ir miesto svečius užrašyti savo svajones ant popieriaus ir pakabinti ant tinklo. Svajonių suformulavimas ir užrašymas padeda priartėti prie jų išsipildymo. Studentai susistemino gautas svajones ir Rotary akademijos uždarymo metu pristatė gautus rezultatus.
 
Be darbo su mentoriais ir bendro projekto, kiekvienas studentas turėjo po asmeninę užduotį – tam tikrą iššūkį, kurį patys sau išsikėlė. Studentai papasakojo, kaip jiems sekėsi įveikti viešo kalbėjimo, bendravimo su nepažįstamaisiais, vadovavimo komandai ir panašias baimes. Džiugu, kad visi studentai išdrįso išeiti iš savo komforto zonos ir padarė ženklų progresą, kuriuo džiaugiasi tiek jie patys, tiek visa Rotary akademijos bendruomenė.
Šventę vainikavo Rotary akademijos baigimo diplomų ir padėkų įteikimas, po kurio šventės dalyviai savo įspūdžiais dalijosi neformalioje aplinkoje.
 
 
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę