Įvyko Šiaulių Vykinto RK organizuotas Lietuvos rotariečių paplūdimio tinklinio turnyras

2019-03-14 « Atgal
Kovo 2 d. Šiauliuose KANES's  arenoje jau trečius  metus iš eilės  įvyko Šiaulių Vykinto RK organizuotas Lietuvos rotariečių  paplūdimio tinklinio turnyras.

Dėl taurės kovojo 10 komandų: po dvi šeimininkų Šiaulių Vykinto RK ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract  klubo, Panevežio RK, Joniškio RK, Šiaulių ,,Saulės“ RK, Tauragės RK, Tauragės Interact klubas, Vilniaus Vienybės RK.
Turnyro metu buvo renkamos lėšos Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui Šaukėnuose (Kelmės raj.).
Renginio metu surinkta  200 Eur.

Komandos kovojo ne tik dėl pagrindinės taurės, bet ir dėl Tauragės RK įsteigtų prizų- kvietimų į  Tauragės Liberty Beach pramogų parką. Jį laimėjo (geriausia  varžybų žaidėja) - Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo komandos narė Gabrielė Kreimerytė.

Inirtingos kovos, kur netrūko gerų emocijų, azarto, įspūdingų žaidybinių momentų virė visą šeštadienį. Pertraukėlių metų rotariečiai aktyviai bendravo tarpusavyje, dalijosi įspūdžiais, aptarė klubų realijas.  Renginyje dalyvavo Apygardos 1462 valdytojas Virginijus Šniukas, kuris vėliau ir įteikė apdovanojimus nugalėtojams.

Turnyro finale susitiko gerai žinomos, Rotary tinklinio bendruomenėje, komandos: Joniškio RK ir Tauragės RK. Kaip ir praėjusiais metais turnyro nugalėtojais tapo tauragiškiai. Mažajame finale sėkmė lydėjo šeimininkus – Vykinto RK I-ąją komandą, kuri nugalėjo   Panevėžio RK .

Vakaro metu aptartos jau tradiciniu tampančio turnyro perspektyvos. Džiaugiamės, kad Apygardoje 1462   stiprėja tinklinio bendruomene, kurią sieja ne tik ši sporto šaka, bet ir bendra rotorietiška  veikla.

Šiaulių Vykinto Rotary klubas dėkoja visiems dalyviams ir visada laukia atvykstant į Šiaulius!