Įvyko tradicinis Rotaract klubų krepšinio turnyras

2017-04-24 « Atgal
Balandžio 22d. Vilniuje vyko tradicinis Rotaract krepšinio turnyras, kurį organizavo Vilniaus Pilies Rotarct klubas, šią teisę įgijęs laimėjęs praeitų metų varžybas.  Į šią kiekvienais metais vykstančią sporto šventę suvažiavo komandos iš visos Lietuvos Rotarct klubų.

Po grupės ir pusfinalio rungtynių Vilniaus Geležinio Vilko (I)  ir Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubų komandos pateko į didįjį finalą, kuriame pergalę šventė ir taurę iškovojo vilniečiai. Jie įgijo teisę organizuoti kitų metų turnyrą. Dėl trečiosios vietos susirėmė Vilniaus Geležinio Vilko (II) ir Kauno Rotaract klubų komandos. Mažajame finale rungtynės baigėsi lygiosiomis, tad nugalėtojas paaiškėjo tik po baudų metimo serijos, po kurios Vilniaus Geležinio Vilko komanda išplėšė pergalę.

Po rungtynių turnyro uždarymo vakare vyko loterija bei aukcionas, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos SOS Vaikų kaimui.

Renginio nuotraukos šioje nuorodoje.