Įvyko trečiasis Vakarų Lietuvos Rotary klubų teniso dvejetų turnyras

2019-02-04 « Atgal
2019 m. vasario 3 d. trečius metus iš eilės vyko Lietuvos Rotary klubų teniso dvejetų turnyras Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Klaipėdos, Šilutės, Plungės, Mažeikių bei Vilniaus Rotaract klubų atstovai.

Viso susitiko 8 poros iš Klaipėdos Rotary klubo, Rotary klubo “Concordia 1826”, Šilutės Rotary klubo, Plungės Rotary klubo, Mažeikių Rotary klubo, Vilniaus Rotaract klubo bei Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo. Nugalėtojams išaiškinti prireikė trijų etapų ir pusdienio įtemptų kovų žaidimo.

Šiais metais nugalėtojų taurė po itin atkaklaus finalo sugrįžo šeimininkams - Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo dvejetui (Andrejus Geraščenko su Vaidu Velykiu).  Antrąją vietą užėmė jungtinis Simono Kalnelio (RK “Concordia 1826”) bei Pauliaus Šatkausko (Vilniaus Rotaract klubas) duetas. Trečioji vieta taip pat atiteko jungtinei komandai - Arūnui Strikiui (Mažeikių Rotary klubas) bei Olegui Deduchovui (Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas). Klaipėdos Rotary klubo atstovai Arnoldas Šileika su Gintaru Tomkumi iškovojo paguodos taurę.

Dėl siaučiančios gripo epidemijos ne visi Klaipėdos krašto klubai galėjo deleguoti savo atstovus į turnyrą, tad turnyro geografija išsiplėtė net iki Vilniaus. Turnyro dalyviai iškėlė idėją, kad kitais metais į turnyrą būtų galima pakviesti ir daugiau kitų kraštų Rotary klubų sportininkų.