Įvyko XV ROTARY regata Lenkijoje

2017-05-22 « Atgal
Praėjusį savaitgalį  įvyko XV ROTARY regata Lenkijoje. Svetingi ir nuoširdūs Gižycko RK šeimininkai puikiai suorganizavo Rotarietišką šventę, kurios pagrindinė jungtis - buriavimas. Pasitiko puikus oras, tik gaila - vėjo galėjo būti kiek daugiau.

Dalyvavo 18 ekipažų, iš kurių net 6 sudaryti iš Lietuvos rotariečių: Vilkaviškio RK - 2 komandos, Kauno HANSA RK- 2 komandos, Marijampolės RK, Vilniaus-Kauno RK "Dipolis". Malonu, kad kiekvienais metais šis renginys tampa vis žinomesnis Lietuvos Rotary bedruomenei. Šį kartą gausiai dalyvavo Druskininkų RK palaikymo komanda, kuriems, kaip ir šeimininkams iš Gižycko RK esame dėkingi už paramą Vilkaviškio vaikų buriuotojų mokyklos veiklai finansuoti.

Paramos vakaro metu buvo surinkta 800 eur ir duotas pažadas pagelbėti organizuojant vaikų vasaros stovyklas. Taip pat  Lenkijos roptariečiai pakvietė jaunuosius Vilkaviškio Škvaliuko vaikus ir trenerius atvykti pasisvečiuoti ir pasivaržyti į Gižycko buriuotojų klubą.

Regatos dalyviai neliko be organizatorių ir sponsorių dovanų. Geriausiai pasirodė Vilkaviškio RK Eimučio Inkratos ekipažas, šį kartą nedaug pritrūkę iki nugalėtojų pakylos, galutinėje įskaitoje likę ketvirti. Azartas pasivaržyti ir susitikti bei pabendrauti puikioje aplinkoje - tai, kas kviečia rotariečius į Gižicko sugrįžti vėl ir vėl.