Įžiebkime "100 šypsenų daugiau" drauge!

2018-11-28 | Paskelbė: marija.milisauskaite « Atgal
Vienatvė - daugiausia skausmo sukelianti kančia, kurią gali patirti senolis. Likęs vienas jis laukia tų, su kuriais galėtų pasidalinti savo liūdesiu, prisiminimais ir džiaugsmu.

„100 šypsenų daugiau“ – tai socialinis projektas, skirtas vienai iš jautriausių socialinių grupių - vienišiems, skurdžiai gyvenantiems seneliams.

Jau nuo 2007 m. Vilniaus Rotaract klubas pildo vienišų bei socialiai remtinų senolių svajones. Kasmet, prieš pat Kalėdas, aplankome apie 100 vargingai gyvenančių senolių Vilniuje, kurie jau seniai pamiršo, ką reiškia Kalėdinis džiaugsmas šeimos apsuptyje. Taip pat norime pasidalinti ir pasidžiaugti žinia, kad šiais metais projektas „100 šypsenų daugiau” nedidele apimtimi vyks ir Kaune bei Klaipėdoje. Jį įgyvendinti padės mūsų Broliai ir Sesės iš Kauno "Tvirtovės" bei Klaipėdos „Senamiesčio” Rotaract klubų.

Mandarinai, šokoladas, kava, šiltos šlepetės, šilti drabužiai, higienos priemonės, vitaminai – tai keletas norų, kurie praskaidrintų vienišų bei sunkiai gyvenančių senolių buitį. Nustebtumėte sužinoję, jog reikia tiek nedaug, kad bent trumpam išvystume džiaugsmą jų akyse.

Mieli Broliai ir Sesės, nuoširdžiai prašome visų prieš gražiausias metų šventes prisiminti mūsų kelias pagrindines vertybes – Tarnystę bei Draugystę. Susivienykime, palaikykime drauge tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų šilumos, dėmesio bei pagalbos.

KONTAKTAI

Vilniuje – „100 šypsenų daugiau" projekto koordinatorė Agnė Gutauskaitė