Kalėdinio koncerto metu surinkta 11 500 eur paramos

2019-12-12 « Atgal
2019 m. gruodžio mėn. 11 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniaus Rotušėje Vilniaus Senamiesčio Rotary klubas ir jo prezidentas Donatas Katkus sukvietė Lietuvos rotariečius į išskirtinį Vilniaus savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertą.

Koncerto ir aukciono metu buvo surinkta net 11 500 eurų paramos, kuri bus skirta Vilniaus Senamiesčio Rotary klubo projektui „Muzika visiems“. Šios iniciatyvos dėka jaunieji muzikantai dalinasi muzikos teikiamu džiaugsmu su ta Lietuvos visuomenės dalimi, kuri neturi galimybės išgirsti ir susipažinti su klasikine muzika. Koncertai organizuojami globos, sveikatos priežiūros, kalinimo įstaigose, socialinės pagalbos centruose.

Programoje - efektingiausi Šv. Kristoforo orkestro kūriniai, operų arijos. Vakaro solistė - Auksinio scenos kryžiaus laureatė, įžymi operos dainininkė Viktorija MiškūnaitėOrkestrui dirigavo tarptautinio dirigentų konkurso, Lietuvos Auksinio scenos kryžiaus laureatas Modestas Barkauskas.