Kauno Rotary klubas paminėjo 85-ąjį jubiliejų

2019-11-18 « Atgal
Lapkričio 14 dieną Nacionaliniame Kauno dramos teatre paminėtas pirmojo Lietuvoje Kauno Rotary klubo 85-asis jubiliejus.

Kauno Rotary klubo prezidentas Egidijus Trumpa sukvietė Lietuvos Rotary bendruomenės narius jubiliejaus proga išvysti Kauno dramos teatro spektaklį "Apsivalymas". Režisierius Jonas Jurašas.

Po spekltaklio susirinkusieji sveikino Kauno Rotary klubo brolius ir džiaugėsi seniausio Lietuvos Rotary klubo pasiekimais. Klubą pagerbė ir Apygardos Valdytojas Arūnas Burkšas su žmona Valentina.

Kauno Rotary klubo chartija buvo gauta 1934 m. lapkričio 14 dieną. Pirmasis prezidentas - Karolis Žalkauskas. Plačiau apie klubo istoriją galite rasti prof. Stanislovo Masioko parengtame pristatyme šioje nuorodoje.

Renginio nuotraukas šioje nuorodoje.