Kauno Rotary klubui suteikta globali dotacija iš Rotary International fondo

2019-04-30 « Atgal
Pasaulinis Rotary fondas patvirtino Kauno Rotary klubo kartu su Brandermill RK iš JAV Midlothian miesto teiktą globalios dotacijos paraišką.

Projektas skirtas finansuoti klinikinės kojų ir rankų reabilitacijos terapijos sistemą Kauno vaikų reabilitacijos klinikoje "Lopšelis". Projekto vertė 58.650 USD. Taip pat prie šio projekto ženkliai prisidėjo Chicagoland Lithuanians klubas, Virdžinijos valstijos Apygardos 7600 rotariečiai, Kalundborg, Korsør, Nykøbing Sjaelland, Dragsholm Rotary klubai, Apygarda 1480 iš Danijos bei Lietuvos Apygarda 1462.

Pirminė idėja kilo Kauno Rotary klubo Prezidento Regimanto Skaržausko inauguracijos metu 2017 m. liepos 5 d. Pažaislio vienuolyne. Šventiniame renginyje dalyvavo viešnia Nancy Wright Beasley iš Brandermill Rotary klubo. Bendros diskusijos, vėliau susirašinėjimas, įrangos, finansavimo paieškos subrandino šį kilnų sumanymą.