Klaipėdoje įvyko Rotary akademijos mediumas

2017-02-27 « Atgal
Šių metų vasario 23-osios vakaras buvo skirtas motyvuotiems ir pozityviems Klaipėdos Rotary akademijos dalyviams. Šiek tiek drėgnas uostamiesčio vakaro oras nesutrukdė mentoriams ir jų studentams susirinkti į senamiestyje, Friedricho pasažo Baltojoje salėje vykusią mediumo šventę.

Vakaras prasidėjo nuotaikingu žaidimu, po jo sveikinimo žodį tarė Klaipėdos senamiesčio „Rotaract“ klubo viceprezidentas Audrius Knolis ir Rotary akademijos koordinatorė Edita Kentrė, kuri taip pat aptarė jau pasiektus rezultatus, pranešė apie dar laukiančius darbus, naujus iššūkius. Rotary akademijos studentai mediumui taip pat turėjo paruošę „namų darbus“, kuriuos pateikė kaip tik po Editos pranešimo – studentai pristatė linksmą ir visus įtraukusį žaidimą. Vėliau buvo pristatytas buvusių Rotary akademijos studentų pradėtas projektas „Ateik. Pasakyk. Būk išgirstas.”. Aptarus jau esamus šios veiklos rezultatus, ir suformulavus naujus uždavinius, projekto tęsimo darbai iškilmingai buvo perduoti šių metų Rotary akademijos studentams.

Einant į pabaigą oficialiajai daliai linksmieji vakaro vedėjai buvo parengę juokingą vakaro žaidimą, kurio metu esami studentai ir jų mentoriai galėjo dar geriau susipažinti vieni su kitais.

Vakaro pabaigoje visi studentai ant lapelių turėjo užrašyti bent po vieną sau išsikeltą tikslą, kurį turės įvykdyti iki Rotary akademijos pabaigos. „Tikslų lapeliai“ buvo sumesti į slaptąjį inkilėlį.

Paskutinis šventės akcentas – sausainiai ir jaukūs pasišnekučiavimai prie kavos ir arbatos puodelių. Tokie ramūs ir verčiantys mėgautis niekur neskubančia vakaro minute prieš visiems išsiskirstant iki kito susitikimo jau Rotary akademijos uždarymo šventėje.