Klaipėdos RK „Concordia 1826“ ir Lietuvos buriuotojų apdovanojimas prezidentui Valdui Adamkui

2019-06-27 « Atgal
Artėjant trijų Lietuvos jachtų „Audra“, „Dailė“ ir „Lietuva“  žygio per Atlantą 30-ečiui bei jachtos „Ambersail“ plaukimo aplink pasaulį 10-ečiui, liepos 26-ąją įvyko Klaipėdos RK "Concordia 1826" ir Lietuvos buriuotojų susitikimas su prezidentu Valdu Adamkumi, Kauno Rotary klubo garbės nariu.

Klaipėdos RK „Concordia 1826“, kurio misija puoselėti jūrines tradicijas, kultūrą  ir paveldą, kartu su Lietuvos buriuotojų sąjunga 2018 m. įsteigtu „Broniaus Rožinsko“ medaliu už „Okeaninius žygiui Lietuvai“ apdovanojo prezidentą Valdą Adamkų. Buriuotojai padėkojo už ilgametę paramą rengiantis ilgiems ir pavojingiems žygiams bei globą jų metu.

Prezidentas V. Adamus prisiminė svarbius Lietuvos buriuotojų žygius. 1989 m. Lietuvos Trisplvės Laisvės žygis per Atlantą buvo ypač svarbi žinia Pasauliui apie Lietuvą, kuri siekė atkurti Nepriklausomybę.

Buriuotojai ir rotariečiai Arūnas Burkšas ir Naglis Nasvytis įteikė ekselencijai Valdui Adamkui šį apdovanojimą.