Klaipėdos RK “Concordia 1826” šventė savo 6-ąjį gimtadienį

2017-04-28 « Atgal
2017 m. balandžio 23 d. Klaipėdos RK “Concordia 1826” šventė savo 6-ąjį gimtadienį. Ta proga Amberton viešbutyje buvo surengta rotary Konferencija tema SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJA bei Vakarų Lietuvos rotary klubų boulingo turnyras.

Labai įdomų pranešimą skaitė Vygintas Grinius tema SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS PROGRAMA ROTARY INTERNATIONAL APYGARDOJE  1462. Kalbėjo ir Klubo krikštatėvis prančiškonas br. Benediktas. Sprendžiant iš atsiliepimų, konferencijoje buvo pateikti aktualūs pranešimai gana gausiai rotary  auditorijai. Taigi savižudybių prevencijos temą rotariečiai priima kaip skaudžią ir svarbią problemą bei yra pasiruošę ją spręsti.

Konferencijos dalyviai priėmė ir tokius nutarimus:
1. Klaipėdos krašto Rotary klubai pritaria Apygardos 1462 dalyvavimui Partnerio teisėmis teikiant paraišką į Visuomenės sveikatos stiprinimo 2017 m. fondą ir skirs 1000 €, deleguos savo klubų narius vykdyti projekte numatytas veiklas Rietavo ir Šilalės r. savivaldybėse.
2. Iki 2017.05.05 kreipsis į savo klubus partnerius kitose Apygardose dėl finansinės paramos (500-1000 USD) Apygardos 1462  rengiamai  į TRF paraiškai  „SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS MODELIO PLĖTOJIMAS IR JO TAIKYMAS LIETUVOS SAVIVALDYBĖSE”.

Be to, konferencijos metu trys nauji broliai buvo inauguruoti ir priesiekė ištikimybę RK Concordia 1826.

Antrojoje gimtadienio dalyje, boulingo turnyre buvo galima pasijusti kaip Rotariadoje. Turnyras sportinėmis emocijomis ir azartu niekuo nenusileido Rotary metų renginiui. Nugalėtojais ir pereinamosios taurės laimėtojais antrus metus iš eilės tapo Klaipėdos Senamiesčio RK, antroji vieta atiteko RK „Concordia 1826” komandai, o trečioji – RK „Klaipėdos Maris“.

Nuoširdžią padėką visoms 16 turnyre dalyvavusioms komandoms tarė Lietuvos Rotary Apygardos 1462 Valdytojas 2016-17 Rolandas Statulevičius, Lietuvos Rotary Apygardos 1462 Valdytojas 2019-20 Arūnas Burkšas, RK „Concordia 1826“ Prezidentas Kęstutis Linkus.