Klaipėdos rotariečių dovana - pano ant namo sienos

2017-07-31 « Atgal
Nepaprastą dovaną Klaipėdai ir Lietuvai pasitinkant valstybės atkūrimo 100 -metį padovanojo uostamiesčio rotariečiai. Šeši uostamiesčio klubai susivienijo ir finansavo senamiesčio žemėlapio ant namo, Turgaus g. 21, atnaujinimą.

Jūros šventės šurmulyje, liepos 28 d., vykusioje dovanos perdavimo ceremonijoje Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas dėkojo rotariečiams, kurie tokiomis iniciatyvomis keičia miesto veidą.

Dekoratyvinis pano dar 2004 m. Savivaldybės užsakymu buvo sukurtas  pažymint Lietuvos įstojimą į Europos Sąjungą. Per trylika metų senamiesčio namo siena nutrupėjo, nukentėjo ir gyventojų ir miesto svečių pamėgtas meno kūrinys.
Lietuvos Rotary valdytojo asistentė Klaipėdos kraštui Raimonda Čejauskienė džiaugėsi, kad sesės ir broliai palaikė šią idėją.  "Kiekvienas klubas daro savo gerus darbus, tačiau ši dovana  ypatinga, nes parodė, jog kartu mes esame stipresni ir galime padaryti dar daugiau" - sakė R.Čejauskienė.

Rotary klubų: "Aditė", "Concordia 1826", "Karalienė Luizė", "Klaipėda", "Klaipėdos senamiesčio" ir "Maris"  dovana kainavo 13.000 Eur.
Šalia pano pakabinta ir informacinė lentelė su Rotary ženklais.

Jolanta Girdvainė, RK "Karalienė Luizė" narė