Kompiuteriai globojamiems vaikams

2019-02-01 « Atgal
Klaipėdos Rotary klubas "Karalienė Luizė" metus pradėjo gerais darbais! Klubas jau kelinti metai vykdo projektą pavadinimu „Ieškok, globok, aukok“.

Pagal šį projektą, bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojais, buvo atrinkti keturi, globėjų šeimose augantys baigiamųjų klasių moksleiviai, kuriems  padovanoti nešiojami kompiuteriai. Kriterijai, kuriais buvo vadovaujamasi atrankoje – aukšti mokslo rezultatai, aktyvi visuomeninė veikla bei planai siekti aukštojo mokslo, įgyjant prestižines profesijas. Susitikime dalyvavę moksleiviai pasidalino savo ateities svajonėmis ir planais. Kiti susitikimo dalyviai mielai dalinosi patarimais bei padrąsinimais jaunajai kartai. Šilta susitikimo atmosfera ir dalyvių emocijos tik patvirtino, kad geri darbai turi neįkainojamą vertę.

Už prisidėjimą prie šio projekto įgyvendinimo nuoširdžiai dėkojame Rotary apygardos 1462 valdybai ir fondų skirstymo komitetui už skirtą 500 eurų paramą, bei Palangos Rotary klubui, kuris taip pat prisidėjo 100 eurų parama šiam projektui, likusią dalį skyrė RK Karalienė Luizė, bendra projekto suma 2100 eurų.