Kovo 4 d. vyko Rotary Fondo seminaras Bačkonyse

2016-03-09 « Atgal
Kovo 4 d. Bačkonyse, konferencijų centre, įvyko Apygardos 1462 Rotary Fondo seminaras. Jame dalyvavo daugumos klubų atstovai, iš kai kurių klubų net po du – viso beveik 70 rotariečių. Seminaro dalyvius pasitiko Dipolio klubo broliai - dipoliečiai klubo susirinkimus vykdo būtent Bačkonyse.

Seminaras prasidėjo 16 val. Įžanginį žodį ir seminaro darbotvarkę pristatė RK Dipolis Prezidentas Marius Plitninkas.

Seminarą tęsė PDG Virginijus Kontrimas (Apygardos RF komiteto pirmininkas), kuris pravedė mokymus Apygardos klubų nariams, atsakingiems už Rotary Fondo projektus. Šis seminaras privalomas, jei klubas norės 2016-2017 m. kreiptis į Apygardą 1462 dėl paramos numatytoms vykdyti veikloms.

PDG Vygintas Grinis praktiškai pademonstravo projekto paraiškos pildymą tiesiogiai www.rotary.org Global Grant paramai gauti Apygardos projekto "Suicide prevention model and its application in the municipalities of Lithuania" pavyzdžiu.

Seminarą užbaigė RK Dipolis broliai Aurelijsu ir Remigijus, kurie pravedė projekto "Atpažink ir Pakalbėk" sutrumpintos versijos mokymus tema „Savižudybių prevencija“.

Seminaro medžiaga: