Kviečiame į didžiausią Lietuvoje robotikos renginį - Robotiada 2017!

2017-03-22 « Atgal
Šiandieninis pasaulis keičiasi itin greitai. Aplinkui mus yra daug robotikos. Technologijos yra mūsų ateitis. Tad, jei norite būti tos ateities dalimi, norite geriau suprasti, kodėl vaikus taip traukia kompiuteriai ir išmanieji telefonai, atvykite jau šį penktadienį ir šeštadienį į Siemens areną, kur jūsų lauks didžiausias Lietuvoje robotikos renginys - Robotiada 2017! Jo metu bus galima išgirsti pačius naudingiausius ir inovatyviausius pranešimus, dalyvauti diskusijose su CERN ir Europos kosmoso agentūros mokslininkais, Barclays, “Mozillos” ir geriausių Lietuvos universitetų atstovais, pamatyti įspūdingą LEGO miestą. Kraują kaitins abejingų nepaliekančios robotų kovos bei pačios įvairiausios technologinės dirbtuvės.

Vienas iš Apygardos Rotary klubų, Pakruojo Rotary klubas, ,,LEGO ROBOTAI‘‘ projektą pradėjo dar 2010 m. ir sėkmingai tęsia iki šiol. Projektas buvo pristatytas Lietuvos Rotary organizacijos 2012 metų konferencijoje ir sulaukė kitų Rotary klubų susidomėjimo.  Tad ir šį kartą kviečiame Apygardos klubus atvykti ir dalyvauti robotikos renginyje Robotiada 2017, vyksiantį š.m. kovo 24-25 dienomis Siemens arenoje Vilniuje. Ši šventė Vilniuje žada būti įspūdinga - puiki atmosfera, nepriekaištinga organizacija, neįkainojama patirtis.