Kviečiame į labdaros koncertą Mažeikiuose

2017-04-10 « Atgal
Balandžio 21 d. 18 val. kviečiame į Mažeikių Rotary klubo rengiamą labadaros-paramos koncertą ir prisidėti prie akordeonisto Jono Vozbuto sėkmingo muzikinio kelio. Renginys vyks Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Didžiojoje salėje (adresas: Naftininkų g. 11, Mažeikiai). Koncerto tikslas ne tik pasiklausyti puikios muzikos, bet ir surinkti lėšų naujo profesionalaus akordeono įsigijimui.

Virtuozišku muzikavimu Jus stebins ryškiausi Lietuvos jaunieji talentai: pagrindinis atlikėjas – Mstislavo Rostropovičiaus fondo ir Mažeikių Rotary klubo stipendininkas, akordeonistas Jonas Vozbutas (Mažeikiai), Jono draugai – Mstislavo Rostropovičiaus fondo stipendininkė, smuikininkė Agnė Gečaitė (Tauragė), akordeonistas Vilius Mažeika (Mažeikiai) ir Šiaulių kamerinis orkestras.

Įėjimas į koncertą nemokamas, tačiau Rotary klubus kviestumėm prisidėti Jums priimtina forma – perduoti savo finansinę paramą iki koncerto (prie įėjimo į salę svečiai bus pasitinkami, o jų parama registruojama) arba pervesti paramą į Jono Vozbuto sąskaitą (a. s. LT11 7300 0101 4591 8122, Swedbank AB). Koncerto metu žiūrovai taip pat galės prisidėti prie paramos akcijos ir dalyvauti siųsdami trumpąsias sms žinutes.

Apie Jūsų klubo narių dalyvavimą koncerte ir preliminarų atvyksiančių žmonių skaičių prašytumėme pranešti  el. paštu virgilijus.radvilas@gmail.com arba mob. 8 699  44 730 iki balandžio 14 d.