Kviečiame prisidėti prie vienišų senolių nedidelių Kalėdinių norų išpildymo - 100 šypsenų daugiau

2016-12-12 « Atgal
Vilniaus Rotaract klubas šiemet ir vėl ruošiasi pildyti vienišų bei skurdžiai gyvenančių senolių svajones. Šis projektas suvirpino ne vieno širdį ir tikime, kad dauguma Jūsų puikiai žinote apie šią kasmetinę klubo iniciatyvą.

Bendradarbiaujant su Vilniaus miesto socialinės paramos centru bei nevyriausybine organizacija „Caritas“, kasmet prieš pat Kalėdas aplankoma apie 150 vargingai gyvenančių senolių, kurie jau seniai pamiršo ką reiškia Kalėdinis džiaugsmas. Mandarinai, šokoladas, šiltos šlepetės – svajonės, kurios praskaidrintų vienišų bei sunkiai gyvenančių senolių buitį. Nustebtume sužinoję, jog reikia tiek nedaug, kad bent trumpam išvystume džiaugsmą jų akyse. Kaip ir kasmet, turime sąrašą reikalingiausių daiktų bei maisto produktų, kurie ne tik praskaidrintų jų sunkią buitį, bet ir sušildytų šventinį laikotarpį. Norime paklausti, ar Jūsų klubas bei klubo nariai norėtų prisidėti prie svajonių pildymo?

Senelių svajones galite rasti Facebook puslapyje “100 šypsenų daugiau”.
Jei neturite laiko ieškoti dovanėlės, tačiau norite prisidėti prie šio projekto, galite paaukoti turimų produktų ar pinigų, už kuriuos mes patys nupirksime seneliams reikalingų daiktų. Aukoti galite į „Vilniaus Rotaract klubas“ (įm. k.: 193275034) sąskaitą: Nr. LT72 7044 0600 0768 5179 SEB bankas. Darydami pavedimą nurodykite „100 ŠYPSENŲ DAUGIAU“. Net mažiausia Jūsų parama bus didelė dovana gausiam būriui tų, kuriems reikia pagalbos.

Nuoširdžiai prašome visų prieš gražiausias metų šventes prisiminti mūsų kelias pagrindines vertybes – Tarnystę bei Draugystę. Susivienykime, palaikykime drauge tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų šilumos, dėmesio bei pagalbos.

“Visą gyvenimą  dirbau medicinos sesele -padėdavau kitiems. Taip atsitiko, jog dabar esu vieniša kaip pirštas ir pagalbos prašau kitų...” - Ona

Plačiau apie projektą šioje nuorodoje.