Kvietimas į RI Apygardos 1462 TRF seminarą

2018-11-08 « Atgal
Gerbiamas klubo Prezidente, būsimasis Prezidente bei atsakingieji už Rotary fondo veiklą klubuose,

Kviečiame Jus aktyviai dalyvauti Rotary fondo seminare, kuris vyks 2018 m. lapkričio mėn. 24 d. (šeštadienį) Šiauliuose (adresas Vytauto g. 84, Šiaulių universiteto biblioteka).

Seminare dalyvaus Rotary International fondų valdybos atstovė Ingrid Grandum Berget (Norvegija). Seminare bus pristatoma projektų paraiškų rengimo reikalavimai, dalinamasi geraja projektų paraiškų rengimo ir projektų įgyvendinimo praktika. Detalesnę programą rasite čia.

Elektroninė registracija į seminarą iki 2018 m. lapkričio 16 d. (imtinai): Registracijos forma

Klubo bent vieno atstovo: Klubo atsakingojo už Rotary fondo veiklą, klubo prezidento ar būsimo klubo Prezidento (2019-2020 m.) dalyvavimas Rotary fondo seminare privalomas.

Kviečiame Lietuvos Rotary Klubus pristatyti planuojamus įgyvendinti ar įgyvendinamus projektus Projektų mugėje. Informacija parenkite skaidrių šablone ir atsiųskite el. paštu diana.cibulskiene@gmail.com iki lapkričio 20 d. Skaidrių šabloną rasite čia. Skaidrės gali būti pateikta ir vaizdinė medžiaga: nuotraukos, paveiksliukai, logotipai ir pan. Vieno projekto pristatymui maksimaliai 5 skaidrės.

Virginijus Kontrimas
Apygardos RF Pirmininkas (DRFC)
Rotary Apygarda 1462