Kvietimas: Kovo 11-osios šventė Klaipėdoje

2018-02-28 « Atgal
Nominuotas Apygardos Valdytojas Arūnas Burkšas iš Klaipėdos Concordia 1826 RK kviečia sudalyvauti ir paremti Kovo 11-osios iniciatyvą.
 
Jaunatviška ir naujas tradicijas kurianti Kovo 11-oji prieš dvejus metus Klaipėdai padovanojo LAUKIANČIO BILIETO idėją. Ji jau trečius metus pakvies į labdaringą išskirtinės muzikos koncertą „Nubusk pasikeitęs“, kuriame pristatoma laukiančio bilieto idėja, o visi koncertui paaukoti pinigai tampa „laukiančiais bilietais“ jaunimui, kuriais jie galės pasinaudoti arba dramos teatre arba koncertų salės renginiuose.
 
Šį kartą šventiniame Kovo 11-osios koncerte - talentingi jaunieji pianistai bei Vilniaus styginių kvintetas Intermezzo.
 
Pirmojoje koncerto dalyje išgirsime talentingus pianistus - jaunuosius Lietuvos ir Klaipėdos krašto kultūros ambasadorius:
Pijus Pirogovas (gim. 2008 m.) 
Milda Daunoraitė (gim. 2001 m.) 
Skaistė Kašėtaitė (gim. 1998 m. ) 
Lina Žutautaitė (gim. 1998 m.) 
 
Antroje koncerto dalyje - Vilniaus styginių kvintetas Intermezzo. Tai penkių Lietuvos Nacionalinės filharmonijos artistų kolektyvas, surengęs daugiau kaip 1000 koncertų Lietuvoje ir užsienyje. 
Kvinteto muziką papildys šveicarų atlikėjas Bruno Bieri – aistringas žmogaus balso galimybių tyrinėtojas. Obertoninį ir pustoninį giedojimą derindamas su klasikiniu ir eksperimentiniu jodel atlikimu, B. Bieri atveria įstabų neatrastų garsų pasaulį. 
 
Klaipėdietiška „laukiančio bilieto“ filosofija grįsta nuoširdžiu noru dalintis. Įsigyjant kvietimą sau (ar Jūsų kolektyvo nariams) į Kovo 11-osios koncertą, Jūsų paaukoti pinigai keliauja į „laukiančio bilieto“ fondą ir netrukus virsta „laukiančiais bilietais“. Kuo daugiau kvietimų išplatinsime, tuo daugiau jaunų žmonių galės nemokamai pasinaudoti galimybe pažiūrėti aukšto lygio kultūros renginius Klaipėdos mieste.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę