Kvietimas: Rotariečių susitikimas Jono Basanavičiaus sodyboje

2018-02-28 « Atgal
Lietuvos Šimtmečio proga Lietuvos rotariečius kartu su šeimos nariais kviečiame į Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Jono Basanavičiaus sodybą ir Tautinio atgimimo ąžuolyną Vilkaviškio rajone.

Susitikimas vyks gegužės 12 dieną. Nuo 12 val. čia vyks Lietuvos nacionalinio muziejaus ir Jono Basanavičiaus sodybos organizuojamas renginys visuomenei, Lietuvos Nepriklausomybės Šimtmečiui pažymėti. Tautinį ąžuolyną nuo 1988m.  sodino žymūs Lietuvos ir išeivijos veikėjai, organizacijų, visuomeninio judėjimo atstovai, visuomenė.  Bus proga aplankyti jau ūgtelėjusį ąžuoliuką, kurį pasodino Vilkaviškio ir Kauno Rotary klubų atstovai 2007m.

Po renginio, nuo 18 val. visus Rotariečius šventinės vakaronės kviečiame į kaimo turizmo sodybą „Karaliaus Krėslas“ , čia pat siūlome ir nakvynę.

Detalesnė informacija ir registracija į renginį  iki balandžio 20 d. linas@vilkauja.lt.

Orientacinė 2d. renginio kaina - 50 eur/ asmeniui.