Kvietimas: Sužydėjusi Viltis 2019

2019-04-16 « Atgal
Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti dalyvauti viename gražiausių pavasarinių labdaros renginių „Sužydėjusi Viltis 2019” (angl. “Blossom of Hope 2019”), kuris vys š.m. gegužės 11 dieną Vilniuje, Pirklių klube. Renginį organizuoja Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje (angl. International Women’s Association of Vilnius) - organizacija, vienijanti Lietuvoje gyvenančias užsienio šalių diplomatų ir verslininkų žmonas iš daugiau nei 25 šalių bei veiklias Lietuvos moteris.

Šio renginio prasmė - parama onkologijos ligoninėms Lietuvoje. Kasmet mūsų šalyje krūties vėžys diagnozuojamas virš 1500 moterų, o ši liga yra labiausiai paplitęs moterų onkologinis susirgimas, palietęs beveik kiekvieną giminę Lietuvoje. Visos renginio metu suaukotos lėšos skiriamos krūties vėžio diagnostikai skirtų priemonių įsigijimui, kurie labai svarbūs moderniam ir efektyviam gydymui. Per pastaruosius 10 metų šių labdaros renginių dėka „Sužydėjusi viltis“ surinko beveik 200 tūkst. eurų biopsijos adatoms ir krūties žymekliams, kurie buvo paaukoti Lietuvos onkologijos ligoninėms.

Šių metų renginio tema „Karališkas kruizas" - tai laivas kupinas gyvenimo džiaugsmo, vilties ir vienybės. Renginio globėja - J.E. Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorė Anne Hall - nuoširdžiai ragina visus būti neabejingiems šiai temai ir kartu dalintis gerumu. Tarptautinė renginio publika, nepaprastai įsitraukę renginio organizatoriai ruošia Jums išskirtinės nuotaikos renginį. Šios spalvingos kelionės laivo kapitonas ponas Alessandro atvyksta tiesiai iš Italijos, kuris kartu su organizacinio komiteto vadove - Amerikos lietuve ponia Lidija Rasutis sukurs išskirtinę nuotaiką. Šventės dekoracijomis rūpinasi garsiausias šalies floristas ponas Mantas Petruškevičius, Lotynų ritmus jau repetuoja muzikantų grupė su charizmatiška ispane dainininke iš Barselonos, o aukciono prizai šiemet kaip niekad ypatingi!

Būtų be galo gera matyti Jus šiame prasmingame ir gražiame renginyje!

Bilietus į šventinę vakarienę galite įsigyti parašydami į blossom@iwavilnius.com. Bilieto kaina - 120 eurų. Renginys anglų kalba.
Daugiau informacijos apie projektą: www.iwavilnius.com/blossom-of-hope
Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, galite paaukoti čia: www.iwavilnius.com/charity.html