Labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas internete

2020-05-19 « Atgal
Vilniaus Perkūno Rotary klubas organizuoja savo tradicinį kasmetinį renginį - Labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną internete.

Šie metai mums visiems atnešė iššūkius ir pokyčius, prie kurių turime prisitaikyti ir mes organizuodami savo kasmetinį renginį. Jeigu to nepadarytume, liktų neišpildyti svarbiausiųjų aukciono dalyvių – piešinių darbelių autorių ir juos ugdančių įstaigų – lūkesčiai!

Aukcionui yra atrinkti 23 dailės darbeliai. Prie kiekvieno darbelio rasite piešinio ir autoriaus aprašymą, kuris, tikime, palies Jūsų širdis ir padės apsispręsti dėl aukciono laimikio. Kaip ir ankstesniais metais, už kiekvieną piešinį aukciono metu visi surinkti pinigai bus atiduoti piešinių autoriams ir jų ugdymo įstaigoms  lygiomis dalimis piešimo ir kanceliarinių prekių dovanų kuponų forma.

Kviečiame Jus į virtualų aukcioną internete! Registruokitės www.perkunoaukcionas.lt ir dalyvaukite!
Aukcionas vyks iki birželio 7 d.

Vilniaus Perkūno Rotary klubo prezidentas 2019-2020
Darius Montvila