Labdaros-paramos koncertas „Jonas ir Draugai“

2017-05-16 « Atgal
Balandžio 21 d. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro didžiojoje salėje vyko Mažeikių Rotary klubo organizuotas labdaros-paramos koncertas „Jonas ir Draugai“. Jame koncertavo Lietuvos talentai - jaunieji atlikėjai: Jonas Vozbutas (akordeonas), Agnė Gečaitė (smuikas), Vilius Mažeika (akordeonas) bei Šiaulių kamerinis orkestras, vadovas Ričardas Šumila. Koncertą vedė aktorė Raimonda Sližienė.

Koncertas buvo skirtas paremti Mažeikių Rotary klubo globojamą jaunąjį talentą, Mstilsavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ globotinį Joną Vozbutą. Koncerto metu surinktos lėšos (3777 eurai) bus skirtos naujam profesionaliam mygtukiniam akordeonui įsigyti, kad mažeikietis akordeonistas, kuriam dabar dar tik 11 metų ir toliau galėtų sėkmingai dalyvauti tarptautiniuose konkursuose, atstovaudamas Lietuvą. Savo aukomis ir aplodismentais prisidėjo ir sesės bei broliai iš kitų Mažeikių Rotary klubų, Šiaulių, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Joniškio, Pakruojo bei Skuodo rotariečiai ir jų artimieji.

Koncerte dalyvavo Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė Rasa Kubilienė, Lietuvos akordeonistų asociacijos prezidentas LMTA docentas Raimondas Sviacevičius, Mažeikių rajono savivaldybės vadovai, LR seimo nariai Andrius Kubilius, Kęstutis Bartkevičius ir kiti iškilūs svečiai. Kaip savo tinklalapyje rašė Seimo narys Andrius Kubilius:  „Penktadienio vakaro šiltas puikus koncertas, kurį organizavo Mažeikių "Rotary" klubas, buvo skirtas tam, kad būtų surinkta pakankama lėšų suma, reikalinga, kad Jonas įsigytų naują akordeoną. Aukojome net sušilę“...

Minėtą koncertą be rotariečių rėmė ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla, Mažeikių rajono savivaldybė, savivaldybės kultūros centras, o apie koncertą visuomenę informavo visos rajono žiniasklaidos priemonės. Ypatingą padėką reiškiame UAB „Roventa“ regioninei televizijai, kuri intensyviai anonsavo koncertą ir jo įrašą retransliavo rajono ir tolesnių rajonų televizijos žiūrovams.

Šis koncertas tikrai buvo neeilinis įvykis Mažeikiams ir pačiam akordeonistui, kuris yra bene jauniausias atlikėjas su draugais surengęs savo rečitalį su kameriniu orkestru Mažeikių kultūros centro didžiojoje salėje. Mažeikių Rotary klubui ir visiems renginyje dalyvavusiems ir prisidėjusiems rotariečiams širdingai dėkojo Jono Vozbuto tėveliai ir įteikė padėkas. Malonu paminėti, kad į labdaros-paramos koncerto rengimą įsijungė  didžioji dauguma Mažeikių Rotary klubo narių. Vieni kabino plakatus viešosiose vietose, kiti skleidė informaciją savo socialiniuose tinklalapiuose, organizavo spaudos konferenciją. Koncerto metu rotariečiai budėjo kultūros centre, o jiems talkino jaunosios rotarietės iš Mažeikių Interact klubo. Ačiū jiems, visiems, ir naujų kūrybinių pasiekimų jaunajam akordeonistui Jonui Vozbutui.

Virgilijus Radvilas
Mažeikių Rotary klubo prezidentas 2016-2017m.