Lietuvą pasiekė apsaugos poriemonių siunta iš Kinijos

2020-04-16 « Atgal
Rotary klubus šią savaitę pasiekė iš Kinijos užsakytos siuntos dalis - 12 000 FFP2 respiratorių, 2 000 medicininių kaukių ir 300 medicininių akinių.

Klubai visuose Apygardos kraštuose šias priemones perduoda medicinos ir socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms. Kitą savaitę numatoma gauti likusias užsakytas apsaugos priemones.

Užsakymas buvo formuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija ir kitomis verslo asociacijomis bei įmonėmis. Bendras visų organizacijų suformuotas užsakymas - 100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtys tūkstančių kitų apsaugos priemonių. Bendra užsakymo vertė - virš 340 tūkst. eurų. Apygardos dalis sudaro 50 tūkst. eurų.