Lietuvos - Norvegijos Rotary klubų Draugystės vakaras Bistrampolio dvare

2019-11-13 « Atgal
Šiais metais jau 19 kartą Norvegijos Rotary apygardos 2290 Rotary klubai, Lietuvos Rotary apygardos 1462 Panevėžio krašto Rotary klubai organizuoja Kalėdinių dovanų siuntą Panevėžio krašto socialinėms įstaigoms bei socialiai remtiniems asmenims.

Kviečiame Jus į Lietuvos - Norvegijos Rotary klubų Draugystės vakarą. Vakaras įvyks 2019 m. lapkričio mėn. 29 d. 18.30 val. Bistrampolio dvare, Bistrampolio g. 1, Kučių k., Panevėžio r.

Renginyje dalyvaus Panevėžio apskrities savivaldybių vaikų globos įstaigų atstovai, Norvegijos 2290 Rotary apygardos Færder, Langesund, Lyngdal, Lågendalen, Nøtterøy, Sandefj Øst, Re,Stokke, Skien, Svelvik, Tønsberg Rotary klubų atstovai, Vilniaus Karaliaus Mindaugo, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, kitų Lietuvos Rotary klubų atstovai, Panevėžio Interact ir Rotaract jaunimas, Pasvalio, Kupiškio, Panevėžio apskrities savivaldybių atstovai.

Kvietimus į Lietuvos - Norvegijos Rotary klubų Draugystės vakarą prašome užsisakyti iki 2019 m. lapričio mėn. 26 d.  kestutis.rimkus@panrs.lt , tel. 869849509. Kvietimo kaina – 35 Eur.

Panevėžio Rotary klubo rekvizitai pavedimams:
PANEVĖŽIO ROTARY KLUBAS, gavėjo sąskaita: LT62 7044 0600 0271 1587, paskirtis: Lietuvos - Norvegijos Rotary klubų Draugystės vakaras.

Iki susitikimo 2019 m. lapkričio mėn. 29 d. (penktadienį) 18:30 val. Bistrampolio dvare, Bistrampolio g. 1, Kučių k., Panevėžio r.!

Norvegijos- Lietuvos Rotary klubų bendradarbiavimo komiteto vardu
Edrund Olaisen ir  Algirdas Kęstutis Rimkus